Футболни прогнози за 14.2.2015

sun_liverpol_10.1.2014

06:00
D1 WELLINGTON PHOENIX   
MELBOURNE CITY
1X
08:00 D1 NEWCASTLE JETS
WESTERN SYDNEY
1X
10:30 D1 SYDNEY
MELBOURNE VICTORY
    2X
13:30 D1 KARDEMIR
KASIMPASA
2
14:00 D2 INGOLSTADT
SANDHAUSEN
1
14:00 D2 KAISERSLAUTERN
AALEN
1
14:45 5R WEST BROM
WEST HAM
2X
14:45 D1 ST JOHNSTONE
CELTIC
2
15:00 D2 SOCHAUX
NANCY
1X
15:00 D1 PANAITOLIKOS
ASTERAS TRIPOLIS
2X
16:00 D1 OSIJEK
SPLIT
2X
16:00 D2 AVELLINO
FROSINONE
1
16:00 D2 BARI
VICENZA
2X
16:00 D2 BOLOGNA
TERNANA
1
16:00 D2 CARPI
SPEZIA
1
16:00 D2 LATINA
PESCARA
2X
16:00 D2 PRO VERCELLI
CITTADELLA
1
16:00 D2 VARESE
LIVORNO
2X
16:00 D2 VIRTUS ENTELLA
TRAPANI
1X
16:00 D2 VIRTUS LANCIANO
BRESCIA
1
16:00 D1 AKHISAR BELEDIYE
ERCIYESSPOR
1X
16:30 D1 1899 HOFFENHEIM
STUTTGART
1
16:30 D1 BAYER LEVERKUSEN
WOLFSBURG
1X
16:30 D1 BAYERN MUNICH
HAMBURGER
1
16:30 D1 MONCHENGLADBACH
KOLN
1
16:30 D1 WERDER BREMEN
AUGSBURG
1X
16:30 D1 BELCHATOW
PODBESKIDZIE
1X
16:30 D1 RUCH CHORZOW
PIAST GLIWICE
2X
17:00 D1 RAPID VIENNA
RIED
1
17:00 D1 DOXA KATOKOPIAS
APOEL
2
17:00 ECH BLACKPOOL
NOTTM FOREST
2
17:00 ECH BOLTON
WATFORD
2X
17:00 ECH BOURNEMOUTH
HUDDERSFIELD
1
17:00 ECH CHARLTON
BRENTFORD
2X
17:00 ECH FULHAM
IPSWICH
2X
17:00 ECH LEEDS
MILLWALL
1X
17:00 ECH NORWICH
WOLVES
1X
17:00 ECH1 SHEFFIELD WED
BRIGHTON
1
17:00 EL1 BRISTOL CITY
SHEFFIELD UTD
1X
17:00 EL1 CHESTERFIELD
LEYTON ORIENT
1
17:00 EL1 CRAWLEY TOWN
BARNSLEY
2X
17:00 EL1 CREWE
FLEETWOOD TOWN
2X
17:00 EL1 DONCASTER
YEOVIL
1
17:00 EL1 GILLINGHAM
MK DONS
2X
17:00 EL1 OLDHAM
COLCHESTER
1
17:00 EL1 PETERBOROUGH
ROCHDALE
1X
17:00 EL1 SCUNTHORPE
SWINDON TOWN
2
17:00 EL1 WALSALL
PORT VALE
1X
17:00 EL2 BURTON ALBION
OXFORD UNITED
1
17:00 EL2 CHELTENHAM
BURY
2X
17:00 EL2 HARTLEPOOL
STEVENAGE
2X
17:00 EL2 LUTON
CARLISLE
1
17:00 EL2 MANSFIELD
NORTHAMPTON
2X
17:00 EL2 PLYMOUTH
CAMBRIDGE UNITED
1
17:00 EL2 PORTSMOUTH
EXETER
1X
17:00 EL2 SHREWSBURY
WIMBLEDON
1
17:00 EL2 SOUTHEND
ACCRINGTON
1
17:00 EL2 WYCOMBE
NEWPORT COUNTY
1X
17:00 EL2 YORK
TRANMERE
2X
17:00 5R BLACKBURN
STOKE CITY
2X
17:00 5R DERBY
READING
1X
17:00 D1 PARIS SAINT GERMAIN
CAEN
1
17:00 D1 DUNDEE
PARTICK
1X
17:00 D1 KILMARNOCK
DUNDEE UTD
2X
17:00 D1 ROSS COUNTY
MOTHERWELL
1X
17:00 D1 ST MIRREN
INVERNESS
2
17:00 D1 SEVILLA
CORDOBA
1
17:15 D1 PAS GIANNINA
PANIONIOS
1
18:00 D1 ZAGREB
LOKOMOTIVA ZAGREB
1X
18:00 D1 ETHNIKOS ACHNAS
ANORTHOSIS
2X
18:00 D1 NEA SALAMIS
AEK LARNACA
2X
18:45 D1 BASEL
SION
1
19:00 D1 ZULTE-WAREGEM
STANDARD LIEGE
2X
19:00 D1 SASSUOLO
FIORENTINA
2X
19:00 D1 POGON SZCZECIN
LECH POZNAN
2X
19:00 D1 REAL MADRID
LA CORUNA
1
19:00 D2 OSASUNA
LLAGOSTERA
1
19:00 D1 GAZIANTEPSPOR
FENERBAHCE
2
19:15 D2 RECREATIVO HUELVA
MALLORCA
1X
19:30 D1 WIENER NEUSTADT
RED BULL SALZBURG
2
19:30 D1 ALTACH
ADMIRA WACKER
1
19:30 D1 GRODIG
STURM GRAZ
2X
19:30 5R CRYSTAL PALACE
LIVERPOOL
2
19:30 D1 EINTRACHT FRAN.
SCHALKE 04
2X
19:30 D1 OLYMPIAKOS
ERGOTELIS
1
19:30 D1 HERACLES
FEYENOORD
2
20:00 D1 GIL VICENTE
PACOS FERREIRA
2X
20:45 D1 EXCELSIOR
GRONINGEN
1X
20:45 D1 VITESSE
WILLEM II
1X
21:00 D1 LIERSE
CERCLE BRUGGE
2X
21:00 D1 MOUSCRON
OOSTENDE
2X
21:00 D1 WAASLAND
KORTRIJK
2
21:00 D1 LENS
EVIAN
1X
21:00 D1 LILLE
NICE
1X
21:00 D1 MONACO
MONTPELLIER
1X
21:00 D1 NANTES
BASTIA
1
21:00 D1 TOULOUSE
RENNES
2X
21:00 D1 GRANADA
ATHLETIC B
2X
21:00 D2 BARCELONA B
ALAVES
1X
21:00 D1 YOUNG BOYS
GRASSHOPPER-CLUB
1
21:45 D1 PALERMO
NAPOLI
2X
21:45 D1 ADO DEN HAAG
NAC BREDA
1X
22:00 D1 GIMNASIA L.P.
DEFENSA Y JUSTICIA
1
22:00 D1 SAN LORENZO
COLON SANTA FE
1
22:00 D2 MIRANDES
TENERIFE
1
22:15 D1 BELENENSES
SPORTING
2X
23:00 D1 MALAGA
ESPANYOL
1X

Коментирайте прогнозите сега

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Супер Toчни и Сигурни Прогнози за Футбол напълно Безплатно

Prognozi365