Всички публикации от prognozite1x2.com

Топ залози за 20.01.2015

sun_liverpol_10.1.2014

Най-залаганите футболни мачове в Европа за 20.1.2015

Дата
Лига
Събитие
Залог
Коеф.
Гледай
20.01 Италия К Рома – Емполи 1 1.40 live
20.01 Англия КЛ Ливърпул – Челси 2 2.20 live
20.01 КАН Кот д`Ивоар – Гвинея 1 1.53 live
20.01 Англия Ч Лийдс – Борнемут 2 1.70 live
20.01 Англия Ч Мидълзбро – Кардиф 1 1.61 live
  • Коефициентите на футболните срещи са актуални към момента на публикуването им в сайта

Футболни прогнози за 20.01.2015

sun_liverpol_10.1.2014

11:00 GS IRAQ
PALESTINE
1
11:00 GS JAPAN
JORDAN
1
14:00 GS INTER TYRKY
HIFK
2X
18:00 GS COTE D IVOIRE
GUINEA
1
19:30 R32 AVRANCHES
METZ
2X
19:30 R32 QUEVILLY
BASTIA
2
19:30 R16 PANIONIOS
VERIA
1X
20:00 R32 ANDREZIEUX
CROIX FOOTBALL
   2X
20:00 R32 JURA SUD-LAVA
AUXERRE
2
20:30 R32 CONCARNEAU
DIJON
2
20:30 R32 YZEURE AS
VALENCIENNES
2X
20:30 GS THROTTUR
BREIDABLIK
1X
21:00 GS MALI
CAMEROON
2X
21:00 R16 RODA
PSV
2X
21:45 QF CLUB BRUGGE
MECHELEN
1X
21:45 ECH LEEDS
BOURNEMOUTH
2X
21:45 ECH1 MIDDLESBROUGH   
CARDIFF
1X
21:45 EL1 DONCASTER
NOTTS COUNTY
1X
21:45 EL1 OLDHAM
ROCHDALE
2X
21:45 EL1 PRESTON
YEOVIL
1
21:45 SF LIVERPOOL
CHELSEA
2X
21:45 D1 INVERNESS
ST JOHNSTONE
1X
21:45 D1 GAP CONNAH
NEWTOWN
1X
21:45 D1 THE NEW SAINTS
CARMARTHEN
1
22:00 R32 NANTES
LYON
2X
22:00 R16 ROMA
EMPOLI
1
22:00 D1 RHYL
AIRBUS
2X
22:15
GS STJARNAN
KEFLAVIK
1X

Футболни прогнози за 18.01.2015

sun_liverpol_10.1.2014

11:00 GS CHINA
NORTH KOREA
1
11:00 GS1 UZBEKISTAN
SAUDI ARABIA
2X
13:00
D1 GETAFE
REAL MADRID
2
13:00 D2 SPORTING GIJON
BETIS
1X
13:30 D1 LAZIO
NAPOLI
1X
13:30 D1 WILLEM II
GO AHEAD EAGLES
1
15:00 D1 PSG
EVIAN
1
15:00 D1 LEVADIAKOS
ASTERAS TRIPOLIS
2X
15:30 D1 ANDERLECHT
LIERSE
1
15:30 PR WEST HAM
HULL CITY
1
15:30 D1 FEYENOORD
TWENTE
1X
15:30 D1 UTRECHT
HEERENVEEN
1X
16:00 D1 ANORTHOSIS
A.E.L.
1X
16:00 D1 MILAN
ATALANTA
1
16:00 D1 CESENA
TORINO
2X
16:00 D1 CHIEVO
FIORENTINA
2X
16:00 D1 GENOA
SASSUOLO
1X
16:00 D1 PARMA
SAMPDORIA
1X
16:00 D1 UDINESE
CAGLIARI
1
17:15 D1 PAOK
PLATANIAS
1
17:15 D1 PAS GIANNINA
PANTHRAKIKOS
1
17:45 D1 HERACLES
EXCELSIOR
1X
18:00 D1 DOXA KATOKOPIAS    
ETHNIKOS ACHNAS
   1X
18:00 PR MANCHESTER CITY
ARSENAL
1X
18:00 D1 RENNES
ST ETIENNE
2X
18:00 D1 BELENENSES
GIL VICENTE
1
18:00 D1 BOAVISTA
ESTORIL
1X
18:00 D1 MOREIRENSE
AROUCA
1X
18:00 D1 PACOS FERREIRA
NACIONAL
1
18:00 D1 VITORIA SETUBAL
BRAGA
2X
18:00 D1 ATL. MADRID
GRANADA
1
18:00 D2 BARCELONA B
RECREATIVO
1X
18:00 D2 LLAGOSTERA
VALLADOLID
2
18:00 D2 MALLORCA
MIRANDES
1X
19:00 D1 WESTERLO
STANDARD LIEGE
2X
19:00 D2 CARPI
LIVORNO
1X
19:15 D2 ZARAGOZA
LEGANES
1
19:30 D1 OLYMPIAKOS
PANAITOLIKOS
1
20:00 D1 MARITIMO
BENFICA
2X
20:00 D1 LA CORUNA
BARCELONA
2
20:00 D2 TENERIFE
NUMANCIA
1X
21:00 D1 LOKEREN
GENK
1X
21:45 D1 JUVENTUS
VERONA
1
22:00 D1 MARSEILLE
GUINGAMP
1
22:00 D1 ELCHE
LEVANTE
1X
22:00 D1 SEVILLA
MALAGA
1
22:00 D2 ALCORCON
PONFERRADINA
1X
22:15 D1 SPORTING
RIO AVE
1

Футболни прогнози за 17.01.2015

sun_liverpol_10.1.2014

11:00 GS AUSTRALIA
SOUTH KOREA
1X
11:00 GS OMAN
KUWAIT
2X
14:15
ECH DERBY
NOTTM FOREST
1
14:45 D1 HAMILTON
CELTIC
2
15:00 D2 SOCHAUX
AJACCIO
1
15:00 D1 VERIA
OFI
1X
16:00 D2 BARI
VIRTUS ENTELLA
1X
16:00 D2 BRESCIA
FROSINONE
2X
16:00 D2 CITTADELLA
MODENA
1X
16:00 D2 LATINA
VICENZA
1X
16:00 D2 PRO VERCELLI
AVELLINO
2X
16:00 D2 SPEZIA
VARESE
1
16:00 D2 TERNANA
CROTONE
1
16:00 D2 TRAPANI
PESCARA
1X
16:00 D2 VIRTUS LANCIANO
CATANIA
1
16:30 D1 ABERYSTWYTH
PRESTATYN TOWN
1
17:00 D1 ERMIS
OMONIA
1X
17:00 PR ASTON VILLA
LIVERPOOL
2X
17:00 PR BURNLEY
CRYSTAL PALACE
1X
17:00 PR LEICESTER
STOKE CITY
1X
17:00 PR QPR
MANCHESTER UTD
2
17:00 PR SWANSEA
CHELSEA
2X
17:00 PR TOTTENHAM
SUNDERLAND
1
17:00 ECH BRIGHTON
BRENTFORD
1X
17:00 ECH FULHAM
READING
1X
17:00 ECH LEEDS
BIRMINGHAM
1X
17:00 ECH MIDDLESBROUGH
HUDDERSFIELD
1
17:00 ECH MILLWALL
IPSWICH
2X
17:00 ECH NORWICH
CARDIFF
1
17:00 ECH ROTHERHAM
BOURNEMOUTH
2X
17:00 ECH SHEFFIELD WED
BOLTON
1X
17:00 ECH WATFORD
CHARLTON
1
17:00 ECH WIGAN
BLACKBURN
2X
17:00 ECH1 WOLVES
BLACKPOOL
1
17:00 EL1 COLCHESTER
WALSALL
1X
17:00 EL1 DONCASTER
BARNSLEY
1X
17:00 EL1 FLEETWOOD TOWN
OLDHAM
1X
17:00 EL1 GILLINGHAM
COVENTRY
1X
17:00 EL1 MK DONS
SHEFFIELD UTD
1X
17:00 EL1 NOTTS COUNTY
CREWE
1
17:00 EL1 PORT VALE
PETERBOROUGH
1X
17:00 EL1 ROCHDALE
CRAWLEY TOWN
1
17:00 EL1 SCUNTHORPE
BRISTOL CITY
2X
17:00 EL1 SWINDON TOWN
CHESTERFIELD
1
17:00 EL1 YEOVIL
BRADFORD
2X
17:00 EL2 WIMBLEDON
CARLISLE
1
17:00 EL2 BURY
WYCOMBE
2X
17:00 EL2 CAMBRIDGE UNITED
NEWPORT COUNTY
    2X
17:00 EL2 MANSFIELD
EXETER
2X
17:00 EL2 NORTHAMPTON
DAGENHAM & RED.
1
17:00 EL2 OXFORD UNITED
SOUTHEND
2X
17:00 EL2 PLYMOUTH
LUTON
1X
17:00 EL2 PORTSMOUTH
BURTON ALBION
2
17:00 EL2 SHREWSBURY
HARTLEPOOL
1
17:00 EL2 TRANMERE
ACCRINGTON
1X
17:00 EL2 YORK
STEVENAGE
2X
17:00 D1 ABERDEEN
DUNDEE
1
17:00 D1 DUNDEE UTD
INVERNESS
1X
17:00 D1 MOTHERWELL
KILMARNOCK
1X
17:00 D1 ROSS COUNTY
ST MIRREN
1X
17:00 D1 ST JOHNSTONE
PARTICK
1
17:00 D1 REAL SOCIEDAD
RAYO VALLECANO
1
17:00 D2 OSASUNA
SABADELL
1
17:15 D1 A.O.K. KERKYRA
SKODA XANTHI
1X
18:00 D1 APOLLON LIMASSOL
NEA SALAMIS
1
18:00 D1 LENS
LYON
2X
19:00 D1 MOUSCRON
GENT
2
19:00 D1 APOEL
OTHELLOS
1
19:00 D1 EMPOLI
INTER
2X
19:00 D1 VALENCIA
ALMERIA
1
19:00 D2 LUGO
GIRONA
2X
19:15 D2 RACING SANTANDER    
ALBACETE
1X
19:30 PR NEWCASTLE
SOUTHAMPTON
2X
19:30 D1 PANIONIOS
PANATHINAIKOS
2
19:30 D1 ZWOLLE
NAC BREDA
1
20:00 D1 GUIMARAES
ACADEMICA
1
20:45 D1 ADO DEN HAAG
CAMBUUR
1X
20:45 D1 AZ ALKMAAR
DORDRECHT
1
21:00 D1 CHARLEROI
CERCLE BRUGGE
1
21:00 D1 OOSTENDE
KORTRIJK
1X
21:00 D1 WAASLAND
ZULTE-WAREGEM
1X
21:00 D1 CAEN
REIMS
2X
21:00 D1 LORIENT
LILLE
1X
21:00 D1 METZ
MONTPELLIER
1X
21:00 D1 MONACO
NANTES
1X
21:00 D1 TOULOUSE
BASTIA
2X
21:00 D1 VILLARREAL
ATHLETIC B
1
21:00 D2 ALAVES
LAS PALMAS
2X
21:45 D1 PALERMO
ROMA
2X
21:45 D1 VITESSE
PSV
2
22:15 D1 PENAFIEL
PORTO
2
23:00 D1 ESPANYOL
CELTA VIGO
1X

Футболни прогнози за 11.01.2015

sun_liverpol_10.1.2014

13:00
D1 ALMERIA
SEVILLA
2X
13:00 D2 LAS PALMAS
ZARAGOZA
1X
13:15 D2 NUMANCIA
ALCORCON
1X
13:30 D1 INTER
GENOA
1
15:00 D1 A.E.L.
APOEL
2X
15:00 D1 LYON
TOULOUSE
1
15:00 D1 PANAITOLIKOS
PAS GIANNINA
1X
15:00 D1 NEWTOWN
RHYL
1X
15:30 PR ARSENAL
STOKE CITY
1
16:00 ECH1 BLACKBURN
WOLVES
1X
16:00 D1 ATALANTA
CHIEVO
1X
16:00 D1 CAGLIARI
CESENA
1X
16:00 D1 FIORENTINA
PALERMO
1X
16:00 D1 ROMA
LAZIO
1
16:00 D1 SAMPDORIA
EMPOLI
1
16:00 D1 VERONA
PARMA
1X
17:15 D1 OFI
A.O.K. KERKYRA
1X
17:15 D1 PANATHINAIKOS
ERGOTELIS
1
17:15 D1 PANTHRAKIKOS
ATROMITOS ATHINON
   2X
18:00 D1 A.O. AYIAS NAPAS
ANORTHOSIS
2X
18:00 PR MANCHESTER UTD    
SOUTHAMPTON
1
18:00 D1 NANTES
METZ
1
18:00 D1 AROUCA
VITORIA SETUBAL
1X
18:00 D1 GIL VICENTE
PENAFIEL
1X
18:00 D1 RIO AVE
MARITIMO
1X
18:00 D1 ATHLETIC B
ELCHE
1
18:00 D2 MIRANDES
LLAGOSTERA
1
18:00 D2 SABADELL
SPORTING GIJON
2X
19:15 D2 VALLADOLID
ALAVES
1
19:30 D1 SKODA XANTHI
OLYMPIAKOS
2X
20:00 D1 NACIONAL
BOAVISTA
1X
20:00 D1 GRANADA
REAL SOCIEDAD
2X
21:15 D1 BRAGA
SPORTING
1X
21:45 D1 NAPOLI
JUVENTUS
2X
22:00 D1 MONACO
BORDEAUX
1X
22:00 D1 BARCELONA
ATL. MADRID
1X
22:00 D2 PONFERRADINA
RACING SANTANDER
1

Супер Toчни и Сигурни Прогнози за Футбол напълно Безплатно

Prognozi365