Архив на категория: Футболни прогнози

Футболни прогнози за 28.2.2015

sun_liverpol_10.1.2014

12:30D1PERTH GLORY
BRISBANE ROAR
1
14:00AFGBEROE
LOKOMOTIV PLOVDIV
1X
14:002BLNURNBERG
KARLSRUHER
2X
14:002BLSANDHAUSEN
AALEN
1X
14:00PRZARYA LUGANSK
OLIMPIK DONETSK
1X
14:30D1BORAC CACAK
RAD
2X
14:30D1VOZDOVAC
DONJI SREM PECINCI
1
14:30D1NAPREDAK
RADNICKI 1923
1X
14:30D1SPARTAK ZLA. VODA
OFK BEOGRAD
1X
14:30D1VOJVODINA
MLADOST LUCANI
1
14:30D1SPORT PODBREZOVA
KOSICE
2X
14:45PRWEST HAM
CRYSTAL PALACE
1
15:00D1JABLONEC
BOHEMIANS 1905
1
15:00L2STADE BRESTOIS
SOCHAUX
1
15:00D1SZOMBATHELYI
DIOSGYORI
2X
15:00GSHUDIKSVALLS
MALMO
2X
15:00GSBROMMAPOJKARNA
SIRIUS
1
15:00GSKRISTIANSTADS
AIK
2
15:00GSLJUNGSKILE SK
TROLLHATTAN
1
15:15GSJARO
SJK
1X
15:30D1NOVI PAZAR
CUKARICKI
1X
15:30D1TRENCIN
DUKLA B. BYSTRICA
1
15:30D1RUZOMBEROK
SENICA
2X
15:30D1SPARTAK TRNAVA
SPARTAK MYJAVA
1X
16:00D1DINAMO ZAGREB
SPLIT
1
16:00D1APOLLON LIMASSOL
ANORTHOSIS
1X
16:00D1DOXA KATOKOPIAS
AEK LARNACA
2X
16:00D1ETHNIKOS ACHNAS
ERMIS
1X
16:00D1NEA SALAMIS
A.O. AYIAS NAPAS
1
16:00D1OMONIA
APOEL
2X
16:00D1OTHELLOS ATHIENOU
A.E.L.
1X
16:00D1BANIK OSTRAVA
SPARTA PRAHA
2
16:00D2AVELLINO
TERNANA
1
16:00D2CATANIA
FROSINONE
2X
16:00D2CROTONE
LIVORNO
2X
16:00D2MODENA
BARI
1X
16:00D2PERUGIA
SPEZIA
1X
16:00D2PRO VERCELLI
CARPI
2X
16:00D2VARESE
BRESCIA
1X
16:00D2VIRTUS ENTELLA
PESCARA
2X
16:00D2VIRTUS LANCIANO
CITTADELLA
1
16:00D1RADOMLJE
OLIMPIJA LJUBLJANA
2
16:00D1RUDAR VELENJE
DOMZALE
2
16:30BL1899 HOFFENHEIM
MAINZ 05
1X
16:30BLBAYER LEVERKUSEN
FREIBURG
1
16:30BLBORUSSIA DORTMUND  
SCHALKE 04
1X
16:30BLHANNOVER 96
STUTTGART
1X
16:30BLHERTHA BERLIN
AUGSBURG
1X
16:30D1BELCHATOW
WISLA KRAKOW
2X
16:30D1ZAWISZA BYDGOSZCZ
PIAST GLIWICE
2X
16:30D1CARMARTHEN TOWN
GAP CONNAH
1
16:30D1PORT TALBOT TOWN
NEWTOWN
1X
17:00BLALTACH
WOLFSBERGER
1X
17:00AFGLITEX
LUDOGORETS
2X
17:00PRBURNLEY
SWANSEA
1X
17:00PRMANCHESTER UTD
SUNDERLAND
1
17:00PRNEWCASTLE
ASTON VILLA
1X
17:00PRSTOKE CITY
HULL CITY
1X
17:00PRWEST BROM
SOUTHAMPTON
2X
17:00ECHBIRMINGHAM
BRENTFORD
1X
17:00ECHBLACKPOOL
WIGAN
1X
17:00ECHBOLTON
BRIGHTON
1X
17:00ECHBOURNEMOUTH
BLACKBURN
1
17:00ECHCARDIFF
WOLVES
1X
17:00ECHCHARLTON
HUDDERSFIELD
1X
17:00ECHFULHAM
DERBY
2X
17:00ECHLEEDS
WATFORD
1X
17:00ECHREADING
NOTTM FOREST
1X
17:00ECHROTHERHAM
MILLWALL
1X
17:00ECHSHEFFIELD WED
MIDDLESBROUGH
2X
17:00EL1BRISTOL CITY
ROCHDALE
1
17:00EL1CHESTERFIELD
FLEETWOOD TOWN
1X
17:00EL1COVENTRY
MILTON KEYNES DONS
  2
17:00EL1CRAWLEY TOWN
SHEFFIELD UTD
2
17:00EL1CREWE
SWINDON TOWN
2X
17:00EL1DONCASTER
COLCHESTER
1
17:00EL1GILLINGHAM
BARNSLEY
1X
17:00EL1NOTTS COUNTY
PORT VALE
2X
17:00EL1OLDHAM
PRESTON
2X
17:00EL1PETERBOROUGH
BRADFORD
2
17:00EL1SCUNTHORPE
YEOVIL
1
17:00EL1WALSALL
LEYTON ORIENT
1X
17:00EL2BURTON ALBION
NEWPORT COUNTY
1
17:00EL2CHELTENHAM
TRANMERE
1X
17:00EL2HARTLEPOOL
WIMBLEDON
2X
17:00EL2LUTON
ACCRINGTON
1
17:00EL2MANSFIELD
DAGENHAM & RED.
1X
17:00EL2MORECAMBE
CAMBRIDGE UNITED
1X
17:00EL2PLYMOUTH
BURY
1X
17:00EL2PORTSMOUTH
OXFORD UNITED
1
17:00EL2SHREWSBURY
NORTHAMPTON
1
17:00EL2SOUTHEND
CARLISLE
1
17:00EL2WYCOMBE
STEVENAGE
1X
17:00EL2YORK
EXETER
2X
17:00L1LILLE
LYON
2X
17:00D1KECSKEMETI TE
LOMBARD PAPA
1X
17:00D1NYIREGYHAZA
BUDAPEST HONVED
1
17:00D1PUSKAS ACADEMY
DEBRECENI
2X
17:00PRDUNDEE UTD
PARTICK
1
17:00PRMOTHERWELL
INVERNESS
2X
17:00PRROSS COUNTY
DUNDEE
2X
17:00PRST JOHNSTONE
KILMARNOCK
1X
17:00PRST MIRREN
HAMILTON
2
17:00D1MARIBOR
GORICA
1
17:00PDGRANADA
BARCELONA
2
17:00SDOSASUNA
LUGO
1X
17:00GSHALMSTAD
SYRIANSKA
1
17:00GSJONKOPINGS SODRA
ASSYRISKA
1X
17:00GSMYRESJO
GOTEBORG
2
17:00PRSHAKHTER DONETSK
VORSKLA POLTAVA
1
18:00D1RIJEKA
SLAVEN BELUPO
1
18:00D1CESKE BUDEJOVICE
BRNO
1X
18:00D1PRIBRAM
MLADA BOLESLAV
2X
18:00SLHOBRO
NORDSJAELLAND
2X
18:00PLGIL VICENTE
BOAVISTA
2X
18:00PLNACIONAL
VITORIA SETUBAL
1
18:00L1IASI
GAZ METAN MEDIAS
2X
18:00D1PARTIZAN
RADNICKI NIS
1
18:00GSHUDDINGE
HACKEN
2X
18:45SLZURICH
AARAU
1
19:00JPLCHARLEROI
LOKEREN
1X
19:00D1GORNIK ZABRZE
SLASK WROCLAW
1X
19:00PLBENFICA
ESTORIL
1
19:00PDRAYO VALLECANO
LEVANTE
1X
19:00SDSABADELL
ALAVES
2X
19:00SDVALLADOLID
SPORTING GIJON
1X
19:00SLKONYASPOR
FENERBAHCE
2
19:15SDBARCELONA B
MALLORCA
1X
19:30BLRAPID VIENNA
STURM GRAZ
1
19:30BLRIED
ADMIRA WACKER
1X
19:30BLWIENER NEUSTADT
AUSTRIA VIENNA
2X
19:30BLEINTRACHT FRAN.
HAMBURGER
1X
19:30D1UJPEST
PECSI
1
19:30ERDVITESSE
ZWOLLE
1X
20:30L1DINAMO BUCURESTI
UNIVERSITATEA
1
20:45ERDAZ ALKMAAR
WILLEM II
1
20:45ERDTWENTE
NAC BREDA
1
21:00JPLLIERSE
GENK
2X
21:00JPLWESTERLO
OOSTENDE
2X
21:00JPLZULTE-WAREGEM
MECHELEN
1X
21:00L1BORDEAUX
REIMS
1
21:00L1LENS
RENNES
1X
21:00L1LORIENT
BASTIA
1X
21:00L1METZ
EVIAN
1X
21:00L1TOULOUSE
ST ETIENNE
2X
21:00PDALMERIA
LA CORUNA
1X
21:00SLBASEL
VADUZ
1
21:15D1SLAVIA PRAHA
TEPLICE
1X
21:45ACHIEVO
MILAN
2X
21:45ERD1CAMBUUR
HERACLES
1
22:00PDTIGRE
OLIMPO BB
1X
22:15PLRIO AVE
BRAGA
2X
23:00PDCRUCERO DEL NORTE
ROSARIO CENTRAL
2X
23:00PDMALAGA
GETAFE
1

Футболни прогнози за 25.2.2015

sun_liverpol_10.1.2014

11:30GSBRISBANE ROAR (AUS)
BEIJING GUOAN (CHN)
1X
12:00GSKASHIMA (JPN)
WESTERN SYDNEY (AUS)
  1
12:30GSSUWON BLUEWINGS(KOR)  
URAWA (JPN)
1X
14:00GSGUANGZHOU (CHN)
SEOUL (KOR)
1
14:30GSFOOLAD (IRN)
AL-SADD (QAT)
1X
15:00GSNASAF QARSHI (UZB)
TRACTOR SAZI (IRN)
2X
18:25GSAL-AHLI (UAE)
AL-AHLI JEDDAH (KSA)
2X
19:00GSROPS
KTP
1X
19:30GSAL-HILAL SAUDI (KSA)
LOKOMOTIV TASH.(UZB)
1
19:30D1GRODIG
STURM GRAZ
2X
19:30QFKIRYAT SHMONA
MACCABI TEL AVIV
2X
19:30D1VADUZ
SION
1
19:30D2SCHAFFHAUSEN
CHIASSO
1X
20:00GSHACKEN
OSTERS
1X
20:45D2WINTERTHUR
LE MONT
1
21:45ECH1NOTTM FOREST
BOURNEMOUTH
1X
21:45R16ARSENAL
MONACO
1X
21:45R16BAYER LEVERKUSEN
ATL. MADRID
2X

Футболни прогнози за 24.2.2015

sun_liverpol_10.1.2014

19:30
D1SAMPDORIA
GENOA
1X
21:45ECHBLACKBURN
NORWICH
1X
21:45ECHBRENTFORD
BLACKPOOL
1
21:45ECHBRIGHTON
LEEDS
2X
21:45ECHDERBY
CHARLTON
1
21:45ECHHUDDERSFIELD
READING
1X
21:45ECHIPSWICH
BIRMINGHAM
1
21:45ECHMIDDLESBROUGH
BOLTON
1
21:45ECHMILLWALL
SHEFFIELD WED
1X
21:45ECHWATFORD
ROTHERHAM
1
21:45ECHWIGAN
CARDIFF
2X
21:45ECH1WOLVES
FULHAM
1X
21:45EL1DONCASTER
BRISTOL CITY
1X
21:45EL1PRESTON
WALSALL
1
21:45EL1ROCHDALE
SHEFFIELD UTD
2X
21:45EL1SCUNTHORPE
BARNSLEY
1X
21:45EL1SWINDON TOWN
BRADFORD
1X
21:45EL2ACCRINGTON
BURTON ALBION
2X
21:45EL2CAMBRIDGE
AFC WIMBLEDON
1X
21:45EL2PORTSMOUTH
TRANMERE
1
21:45R16JUVENTUS
BORUSSIA DORTMUND
 1X
21:45R16MANCHESTER CITY
BARCELONA
1X
21:45D1DUNDEE UTD
INVERNESS
1X

Футболни прогнози за 23.2.2015

sun_liverpol_10.1.2014

17:00
D11RADNICKI NIS
CRVENA ZVEZDA
2
18:00D1CEAHLAUL
CLUJ
1X
19:00D1SPARTA PRAHA
PRIBRAM
1
19:00D1PIAST GLIWICE
BELCHATOW
1X
19:30D1ERGOTELIS
ATROMITOS ATHINON
2X
20:00D1FC MIDTJYLLAND
ODENSE
1
20:00D1NAPOLI
SASSUOLO
1
20:00D1FENERBAHCE
AKHISAR BELEDIYE
1
20:30D1PANDURII
UNIVERS. CRAIOVA
2X
20:45D2WOHLEN
LUGANO
1X
20:55D1HAPOEL TEL AVIV
MACCABI HAIFA
1X
21:00D2JONG AJAX
DEN BOSCH
1X
21:00D2JONG PSV
FC OSS
2X
21:00D2JONG TWENTE
DE GRAAFSCHAP
2X
21:15D2EINTRACHT BRAU.  
LEIPZIG
1X
21:30D2NIMES
SOCHAUX
2X
21:45D1LEVANTE
GRANADA
1X
22:00D1CAGLIARI
INTER
2X
22:00D1BOAVISTA
PORTO
2
23:00D1LANUS
BELGRANO CORDOBA
  1X

Футболни прогнози за 22.2.2015

sun_liverpol_10.1.2014

12:30
QFLOKOMOTIV PLOVDIV
LOKOMOTIV SOFIA
1X
13:00D1REAL SOCIEDAD
SEVILLA
2X
13:30D2LIVORNO
AVELLINO
1X
13:30D1HEERENVEEN
GRONINGEN
1
14:00PRTOTTENHAM
WEST HAM
1
14:30D2FORTUNA DUSSELDORF  
NURNBERG
1X
14:30D2FRANKFURT
KAISERSLAUTERN
2X
14:30D2UNION BERLIN
HEIDENHEIM
1X
14:45D1LUZERN
AARAU
1X
14:45D1VADUZ
THUN
2X
15:00D1RIED
RED BULL SALZBURG
2
15:00D1SONDERJYSKE
HOBRO
1X
15:00D1GUINGAMP
MONTPELLIER
1X
15:00D1ASTERAS TRIPOLIS
OFI
1
15:00D1CELTIC
HAMILTON
1
15:30D1GENT
CLUB BRUGGE
2X
15:30R161LUDOGORETS
BEROE
1
15:30D1PSV
DORDRECHT
1
15:30D1TWENTE
VITESSE
1X
15:30D1WILLEM II
AJAX
2
15:30D1ASTRA GIURGIU
CONCORDIA
1
16:00D1OSIJEK
DINAMO ZAGREB
2X
16:00D1AEK LARNACA
ETHNIKOS ACHNAS
1X
16:00D1A.O. AYIAS NAPAS
OTHELLOS ATHIENOU
2X
16:00D1ANORTHOSIS
DOXA KATOKOPIAS
1
16:00GSHELSINKI
KTP
1
16:00D1MILAN
CESENA
1
16:00D1EMPOLI
CHIEVO
1X
16:00D1LAZIO
PALERMO
1X
16:00D1VERONA
ROMA
2
16:00D2PESCARA
CATANIA
1X
16:00D1KASIMPASA
TRABZONSPOR
2X
16:05PREVERTON
LEICESTER
1
16:30D1HAMBURGER
MONCHENGLADBACH
  2X
16:30D1LECH POZNAN
RUCH CHORZOW
1
17:00D2LUGO
RECREATIVO HUELVA
1X
17:00D2PONFERRADINA
SABADELL
1
17:00D1YOUNG BOYS
BASEL
2X
17:15D1PANIONIOS
LEVADIAKOS
1X
17:15D1PLATANIAS
A.O.K. KERKYRA
1X
17:30D1ADMIRA WACKER
RAPID VIENNA
2X
17:45D1FEYENOORD
EXCELSIOR
1
18:00D1SPLIT
RIJEKA
2X
18:00D1FC COPENHAGEN
VESTSJAELLAND
1
18:00D1LYON
NANTES
1
18:00D1REIMS
METZ
1X
18:00D1AROUCA
RIO AVE
2X
18:00D1UNIVERSITATEA
TARGU MURES
2X
18:00D1ATHLETIC B
RAYO VALLECANO
1
18:00D2LLAGOSTERA
BARCELONA B
1X
18:00D2SPORTING GIJON
MIRANDES
1
18:15PRSOUTHAMPTON
LIVERPOOL
1X
18:15D1MARITIMO
BELENENSES
1X
18:30D1WOLFSBURG
HERTHA BERLIN
1
19:00D1GENK
ANDERLECHT
2X
19:00D1KORONA KIELCE
LEGIA WARSZAWA
2
19:00D1ESTORIL
ACADEMICA
1
19:00D1ESKISEHIRSPOR
BESIKTAS
2X
19:15D2ALAVES
ZARAGOZA
2X
19:30D1PANATHINAIKOS
OLYMPIAKOS
2X
20:00D1AALBORG
BRONDBY
1X
20:00D1VILLARREAL
EIBAR
1
20:00D2TENERIFE
VALLADOLID
2X
20:15D1SPORTING
GIL VICENTE
1
20:30D1STEAUA BUCURESTI
RAPID BUCURESTI
1
21:00D1MECHELEN
LIERSE
1X
21:45D1FIORENTINA
TORINO
1
22:00D1ALDOSIVI
NEWELLS OLD BOYS
2X
22:00D1INDEPENDIENTE
SARMIENTO JUNIN
1
22:00D1NUEVA CHICAGO
UNION SANTA FE
2X
22:00D1ST ETIENNE
MARSEILLE
2X
22:00D1ELCHE
REAL MADRID
2
22:00D2NUMANCIA
ALBACETE
1
23:15D1RIVER PLATE
QUILMES
1

Супер Toчни и Сигурни Прогнози за Футбол напълно Безплатно

Prognozi365