Топ 10 на футболните прогнози и залози за деня - Part 1981

Топ залози за 26.12.2014

Най-залаганите футболни мачове в Европа за днес 26.12.2014

Дата
Лига
Събитие
Залог
Коеф.
Гледай
26.12 Англия Уест Бром - Ман Сити 2 1.53 live
26.12 Англия Челси - Уест Хям 1 1.33 live
26.12 Англия Арсенал - КПР 1 1.28 live
26.12 Англия Ман Юнайтед - Нюкасъл 1 1.40 live
26.12 Англия Лестър - Тотнъм 2 2.10 live
  • Коефициентите на футболните срещи са актуални към момента на публикуването им в сайта

 

Футболни прогнози за 26.12.2014

08:30 D1 MELBOURNE CITY
PERTH GLORY
2X
10:45 D1 SYDNEY
ADELAIDE UNITED
1X
14:45 PR CHELSEA
WEST HAM
1
15:00 ECH BRENTFORD
IPSWICH
1X
15:00 ECH CHARLTON
CARDIFF
1X
15:00 EL2 CAMBRIDGE UNITED   
SOUTHEND
2X
15:00 EL2 PORTSMOUTH
WIMBLEDON
1X
15:00 FC ALDERSHOT TOWN
BARNET
2
15:00 FC FOREST GREEN
KIDDERMINSTER
2X
15:30 D1 KORTRIJK
GENT
1X
15:30 D1 MECHELEN
MOUSCRON
1X
15:30 D1 ZULTE-WAREGEM
CHARLEROI
1X
16:00 EL2 DAGENHAM & RED.
STEVENAGE
2X
16:30 D1 AIRBUS
GAP CONNAH
1
16:30 D1 BALA TOWN
BANGOR CITY
1
16:30 D1 CARMARTHEN
ABERYSTWYTH
2X
16:30 D1 PORT TALBOT
NEWTOWN
1X
16:30 D1 RHYL
PRESTATYN TOWN
1X
16:30 D1 THE NEW SAINTS
CEFN DRUIDS
1
17:00 PR BURNLEY
LIVERPOOL
2
17:00 PR CRYSTAL PALACE
SOUTHAMPTON
2X
17:00 PR EVERTON
STOKE CITY
1X
17:00 PR LEICESTER
TOTTENHAM
2
17:00 PR MANCHESTER UTD
NEWCASTLE
1
17:00 PR SUNDERLAND
HULL CITY
1X
17:00 PR SWANSEA
ASTON VILLA
1X
17:00 PR WEST BROM
MANCHESTER CITY
   2
17:00 ECH BIRMINGHAM
DERBY
2X
17:00 ECH BOLTON
BLACKBURN
1X
17:00 ECH BOURNEMOUTH
FULHAM
1X
17:00 ECH BRIGHTON
READING
2X
17:00 ECH LEEDS
WIGAN
1
17:00 ECH MIDDLESBROUGH
NOTTM FOREST
1X
17:00 ECH NORWICH
MILLWALL
1
17:00 ECH ROTHERHAM
HUDDERSFIELD
1X
17:00 ECH SHEFFIELD WED
BLACKPOOL
1
17:00 EL1 BRISTOL CITY
YEOVIL
1
17:00 EL1 CHESTERFIELD
PETERBOROUGH
2X
17:00 EL1 COLCHESTER
GILLINGHAM
1X
17:00 EL1 DONCASTER
COVENTRY
1X
17:00 EL1 FLEETWOOD TOWN
BRADFORD
2X
17:00 EL1 LEYTON ORIENT
CRAWLEY TOWN
1X
17:00 EL1 NOTTS COUNTY
MK DONS
1X
17:00 EL1 OLDHAM
CREWE
1
17:00 EL1 PORT VALE
SHEFFIELD UTD
2X
17:00 EL1 PRESTON
BARNSLEY
1
17:00 EL1 SCUNTHORPE
ROCHDALE
2X
17:00 EL1 WALSALL
SWINDON TOWN
2
17:00 EL2 BURTON ALBION
TRANMERE
1
17:00 EL2 EXETER
CHELTENHAM
1
17:00 EL2 MANSFIELD
HARTLEPOOL
1X
17:00 EL2 MORECAMBE
CARLISLE
1X
17:00 EL2 NEWPORT COUNTY
PLYMOUTH
2X
17:00 EL2 NORTHAMPTON
BURY
2X
17:00 EL2 OXFORD UNITED
SHREWSBURY
2
17:00 EL2 WYCOMBE
LUTON
1X
17:00 EL2 YORK
ACCRINGTON
2X
17:00 FC CHESTER
ALTRINCHAM
1
17:00 FC DARTFORD
BRAINTREE
1X
17:00 FC DOVER
WELLING
1X
17:00 FC EASTLEIGH
WOKING
2X
17:00 FC GATESHEAD
HALIFAX TOWN
2
17:00 FC LINCOLN
ALFRETON
1
17:00 FC MACCLESFIELD
GRIMSBY
1X
17:00 FC NUNEATON
TELFORD UTD
1X
17:00 FC SOUTHPORT
WREXHAM
2X
17:00 FC TORQUAY
BRISTOL ROVERS
2X
17:00 D1 BALLYMENA
COLERAINE
1X
17:00 D1 CLIFTONVILLE
CRUSADERS
1X
17:00 D1 DUNGANNON
BALLINAMALLARD
1X
17:00 D1 INSTITUTE
WARRENPOINT
1
17:00 D1 LINFIELD
GLENTORAN
1
17:00 D1 PORTADOWN
GLENAVON
1
19:00
D1 LIERSE
CLUB BRUGGE
2X
19:30 PR ARSENAL
QPR
1
19:30 ECH1 WATFORD
WOLVES
1X
21:30 D1 ANDERLECHT
WESTERLO
1

Футболни прогнози и залози

Prognozi365