Прогнози за деня – Събота 25.8.2018

Тук ще намерите прогнози на голяма част от мачовете които ще се играят днес. Футболните прогнози са много добре анализирани и зад тях стоят много аргументи, като форма на отбора, брой победи при домакинства и гостувания, резултати между отбори, отбелязани и допускани голове в предходните мачове и много други фактори за да бъде успешна прогнозата ни за футболната среща.

futbolni_prognozi_top

Добре дошли на Prognozite1X2 – сайта за спортни прогнози и залози. Предлагаме футболни прогнози и препоръчвани залози на базата на много статистическа информация и пазарни показатели извлечени от няколко световни букмейкъра. Ние предлагаме нашите футболни прогнози напълно безплатно, както и цялата информация предоставена на този сайт. Ще се радваме да ни подкрепите за това като харесате нашата страница във Фейсбук тук. За днес 25.08.2018 сме избрали да Ви предложим следните мачове:

11:15   Простейов – Збройовка Бърно 1X
11:15   Тринец – МАС Таборско 1
11:15   Хрудим – Баник Соколов 1 ДНБ
 >> Вземи 110 лева бонус от efbet и залагай на големи коефициенти <<
12:00   Джеф Юнайтед Чиба – Токио Верди X2
12:00   Каматамаре Сануки – Звейген Канадзава 2
12:00     Киото Санга – Вентфорет Кофу 2 ДНБ
12:00   Мацумото Ямага – Йокохама ФК 1X
13:00   Номе Калю – Вапрус Пярну 1
13:00   Тулевик Вилянди – Пайде Линнамеесконд 2
13:00   Стумбрас Каунас – Атлантас Клайпеда 1
13:00   Сувон Самсунг Блюуингс – Кьонсан X2
13:00   Улсан Хюндай – Сеул 1 ДНБ
13:00 Чеджу Юнайтед – Инчхън Юнайтед +2.5
13:00   Кавазаки Фронтейл – Вегалта Сендай 1
13:00   Кашива Рейсол – В-Варен Нагазаки 1
13:00   Серезо Осака – Санфрече Хирошима X2
13:00   Шимизу Ес-Пулс – Консадол Сапоро X2
13:00   Монтедио Ямагата – Ехиме ФК 1
13:00   Оита Тринита – Токушима Вортис 1X
13:15   Пенафиел – Порто Б 1
13:30   Сангжу Сангму – Чонбук Хюндай Моторс 2
14:00   Гройтер Фюрт – Падерборн X
14:00   Кьолн – Ерцгебирге Ауе 1
14:00   Магдебург – Инголщат г/г
14:00   Урал Свердловска област – Ахмат Грозни X2
14:30   Уулвърхямптън – Манчестър Сити 2
14:35   Мейдънхед Юнайтед – Мейдстоун Юнайтед г/г
14:35   Тиендзин Теда – Пекин Гуоан X2
14:35   Чунцин Лифан – Далиан Ифан г/г
14:35   Шандун Лунен – Гуанджоу Евъргранде 2
14:35   Шанхай ШИПГ – Хенан Джануе 1
15:00   Аален – Мюнхен 1860 1X
15:00    Веен Висбаден – Унтерхахинг 1 ДНБ
15:00    Енерги Котбус – Мепен 1
15:00   Кайзерслаутерн – Карлсруе X2
15:00   Оснабрюк – Пройсен Мюнстер г/г
15:00   Ханза Рощок – Вюрцбургер Кикерс 1
15:00   КПВ Кокола – ЮЯК Ювяскюля 1
15:30   Вакер Инсбрук II – Винер Нойщат 1X
15:30   Иртиш Павлодар – Шахтьор Караганди 1
15:45   Городея – Ислоч Минск X2
16:00   ФКИ Левадия Талин – Куресааре 1
16:00   Тобол Костанай – Кайсар Къзълорда +2.5
16:00 Безие – Ланс X2
16:00 Кейптаун Сити – Мамелоди Съндаунс X2
16:30 Вердер Бремен – Хановер 96 1
16:30 Волфсбург – Шалке 04
16:30 Фортуна Дюселдорф – Аугсбург – 2.5
16:30 Фрайбург – Айнтрахт Франкфурт 1 ДНБ
16:30 Херта Берлин – Нюрнберг г/г
16:30 Санднес – Викинг Ставангер 2
16:30 Рубин Казан – ЦСКА Москва X
16:30 Дъ Ню Сейнтс – Кармартън Таун 1
16:30 Ландидно – Нютаун г/г
17:00 Арсенал – Уест Хям 1
17:00 Борнемут – Евертън
17:00 Саутхямптън – Лестър г/г
17:00 Хъдърсфийлд – Кардиф 1X
17:00 Астън Вила – Рединг 1
17:00 Блекбърн – Брентфорд
17:00 Болтън – Шефилд Юнайтед 1
17:00 Дарби Каунти – Престън 1
17:00 Куинс Парк Рейнджърс – Уигън 2 ДНБ
17:00 Норич – Лийдс 2
17:00 Сток Сити – Хъл Сити 1
17:00 Суонзи – Бристъл Сити 1X
17:00 Шефилд Уензди – Ипсуич 1
17:00 Блекпул – Акрингтън Стенли 1X
17:00 Брадфорд Сити – Уикъмб 1 ДНБ
17:00 Бристол Роувърс – Саутенд X2
17:00 Джилингам – Ковънтри 1
17:00 Донкастър – Портсмут г/г
17:00 Лутън Таун – Шросбъри Таун 1
17:00 Оксфорд Юнайтед – Бъртън Албион
17:00 Плимут – Питърбъро г/г
17:00 Рочдейл – Уолсол 2
17:00 Скънторп – Барнзли 2
17:00 Уимбълдън – Съндърланд 2
17:00 Чарлтън – Флийтууд Таун 2
17:00 Йоувил – Стивънидж Бороу X2
17:00 Карлайл – Крю Александра 1
17:00 Кембридж Юнайтед – Челтнъм Таун 1
17:00 Колчестър – Нортхямптън Таун 1
17:00 Кроули Таун – Бъри
17:00 Линкълн Сити – Нотс Каунти 1
17:00 Макълсфийлд Таун – Мансфийлд Таун X2
17:00 Милтън Кийнс Донс – Екзитър 1
17:00 Моркамб – Олдъм
17:00 Нюпорт Каунти – Гримсби Таун 1 ДНБ
17:00 Транмиър Роувърс – Порт Вейл 1X
17:00 Форест Грийн Роувърс – Суиндън
17:00 Бароу – Брейнтри Таун 1
17:00 Боръм Ууд – Халифакс Таун 2
17:00 Гейтсхед – Лейтън Ориент г/г
17:00 Дагенъм и Редбридж – Хартлипул X2
17:00 Доувър Атлетик – Ийстли 2 ДНБ
17:00 Ебсфлийт Юнайтед – Алдършот Таун 1X
17:00 Рексъм – Бромли 1
17:00 Сътън Юнайтед – Файлд г/г
17:00 Хавант и Уотърлувил – Салфорд Сити – 2.5
17:00 Харогейт Таун – Солихъл Муурс 1 ДНБ
17:00 Честърфийлд – Барнет 1
17:00 Ордабаси Шимкент – Акжайк 1
17:00 Битовия Битов – -бескидзе
17:00 Гленторан – Дънганън Суифтс 1
17:00 Клифтънвил – Линфийлд 2 ДНБ
17:00 Уорънпойнт Таун – Крусейдърс 2
17:00 Александрия – Ворскла Полтава 1
17:00 Илвес Тампере – ТПС Турку 1
17:00 Интер Турку – РоПС Рованиеми X2
17:00 Кеми Кингс – Сейняйоен ЯК
17:00 Хонка – ФК Лахти 1
17:00 Хелзинборг – Йефле 1
17:00 Килмарнък – Хартс 1 ДНБ
17:00 Сейнт Джонстън – Дънди ФК 1X
17:00 Сейнт Мирън – Ливингстън 1
17:00 Хибърниън – Абърдийн г/г
17:00 Грийнок Мортън – Рос Каунти X2
17:00 Дънди Юнайтед – Партик Тисъл 1
17:00 Еър Юнайтед – Дънфърмлин 1
17:00 Инвърнес КТ – Алоа Атлетик 1
17:00 Фолкърк – Куин ъф Саут X2
17:00 Брихин Сити – Дъмбартън
17:00 Еърдри – Рейт Роувърс 1X
17:00 Ийст Файф – Арброут 2
17:00 Странрар – Монтроуз X2
17:00 Форфар Атлетик – Стенхаусмюър 1
17:00 Берик Рейнджърс – Анан Атлетик 2 ДНБ
17:00 Елгин Сити – Каудънбийт 1
17:00 Клайд – Единбург Сити 1
17:00 Куинс парк ФК – Албион Роувърс 1
17:00 Стърлинг Албиън – Питърхед 2
17:30 Конкарно – Льо Ман X
17:45 БАТЕ Борисов – ФК Витебск 1
17:45 ДАК Дунайска Стреда – Жилина +2.5
18:00 Алтах – Ред Бул Залцбург 2
18:00 Волфсбергер – Щурм Грац 1
18:00 Санкт Пьолтен – Аустрия Виена 1
18:00 МС Ашдод – Бней Йехуда
18:00 Актобе – Жетису Талдикорган 1
18:00 Ермис Арадипоу – АЕЛ Лимасол г/г
18:00 Варта Познан – ЛКС Лодз X2
18:00 Дунареа Кълъраш – Политехника Яш 1X
18:00 Хонвед Будапеща – Дебрецен 1 ДНБ
18:00 Пари Сен Жермен – Анже 1
18:00 Баник Острава – Дукла Прага 1
18:00 Опава – Карвина 1
18:00 Прибрам – Слован Либерец г/г
18:00 Коло-Коло Сантяго – Универсидад де Чили 1 ДНБ
18:30 Ал Масри Порт Саид – Ал Итихад Александрия 1
18:30 Портимонензе – Санта Клара 1X
18:30 ХНК Горица – Рудеш Загреб 1
18:30 Шафхаузен – Лозана Спорт 2
18:45 Етър Велико Търново – Левски София 2
18:45 Апоел Хадера – Апоел Тел Авив 2
19:00 Стандарт Лиеж – Сент Трюиден +2.5
19:00 Талина Калев – Нарва Транс 2
19:00 Ювентус – Лацио 1
19:00 Венеция – Специя 1X
19:00 Кремонезе – Пескара 1 ДНБ
19:00 Салернитана – Палермо X2
19:00 Метта ЛУ Рига – Валмиера 1
19:00 Тромсьо – Бодо Глимт +2.5
19:00 Погон Шчечин – Лехия Гданск 2
19:00 Варзин – Спортинг Ковиля Х2
19:00 Спартак Москва – Динамо Москва 1
19:00 Рудар Веление – Горица X2
19:10 Нуева Чикаго – Феро Карил Оесте 1X
19:15 Панайтоликос – Атромитос X
19:15 ПАОК – Астерас Триполис 1
19:15 Алавес – Бетис X
19:15 Анкарагуджу – Трабзонспор X2
19:15 Гиресунспор – Елязъгспор 1
19:15 Истанбулспор – Алтай Измир 1X
19:30 Ливърпул – Брайтън 1
19:30 Нотингам Форест – Бирмингам 1
19:30 Борусия М’Гладбах – Байер Леверкузен
19:30 Апоел Хайфа – Макаби Нетаня г/г
19:30 Черноморец Одеса – Динамо Киев 2
19:30 Аякс – Еммен 1
19:30 Де Граафшап – Грьонинген
19:45 Неман – Торпедо Минск 1
20:00 Викингур Рейкявик – КА Акурейри X2
20:00 Нумансия – Кадис 1X
20:00 Реус Депортиу – Сарагоса X2
20:00 Злате Моравце – Земплин Михаловце 1
20:00 Сеница – Нитра г/г
20:00 Серед – Железарна -брезова 1 ДНБ
20:00 Теплице – Славия Прага 2
20:00 Грасхопърс – Сион г/г
20:00 Йънг Бойс – Ксамакс 1
20:30 Кишварда – Диошдьор X
20:30 Мезьокьовешд – Ференцварош 2
20:30 МОЛ Види – Уйпещ +2.5
20:30 Пакш – Пушкаш Академи 1X
20:45 Ирони Кирят Шмона – Апоел Беер Шева X2
21:00 Роял Антверпен – Серкъл Брюж X
21:00 Роял Ексел Мускрон – Ойпен г/г
21:00 Витоша Бистрица – Ботев Пловдив 2
21:00 Стярнан Гардабаер – Брейдаблик Коупавогюр X2
21:00 ГКС Катовице – ГКС Ястшембе-Здруй 1
21:00 Бенфика – Спортинг Лисабон 1
21:00 Динамо Букурещ – Херманщат 1
21:00 Кръшко – Триглав 1 ДНБ
21:00 Бачка Бачка Паланка – Радник Сурдулица 1X
21:00 Рад Белград – Младост Лучани X2
21:00 Раднички Ниш – Напредак Крушевац 1
21:00 Амиен – Реймс X
21:00 Монпелие – Сент Етиен 1X
21:00 Нант – Каен 1
21:00 Ница – Дижон 2
21:00 Тулуза – Ним г/г
21:00 Депортес Темуко – Евертън Виня дел Мар г/г
21:00 Аарау – Киасо 1
21:15 Атлетико Мадрид – Райо Валекано 1
21:30 Химнасия Ла Плата – Талерес Кордоба 1
21:30 Арсенал Саранди – Химнасия Хухуй 1
21:30 Вия Далмине – Институто Кордоба 1X
21:30 Лос Андес – Индепендиенте Ривадавия 1 ДНБ
21:30 Шарлероа – Кортрийк 1
21:30 АЕК Атина – Пас Янина 1
21:30 Аполон Смирни – Лариса 1X
21:30 Лонгфорд Таун – Шелбърн г/г
21:30 Лас Палмас – Албасете 1
21:30 Наполи – Милан 1
21:30 Висла Краков – Гурник Забже +2.5
21:30 Цървена Звезда Белград – Чукарички 1
21:30 Расинг Клуб Монтевидео – Феникс Монтевидео г
21:30 Серо Монтевидео – Прогресо Монтевидео 2
21:45 Гьозтепе – Фенербахче 2
21:45 Кайзериспор – Йени Малатияспор 1X
21:45 Газиантеп ФК – Адана Демирспор 1
21:45 Денизлиспор – Хатайспор г/г
21:45 Халадаш Сомбатхей – МТК Будапеща X2
21:45 НАК Бреда – Екселсиор 1
21:45 Цволе – ПСВ Айндховен 2
22:00 Агропекуарио Аргентино – Сантамарина 1
22:00 Дестройърс Санта Крус – Реал Потоси 1
22:00 Сантос SP – Баия BA +2.5
22:00 Леонес – Енвигадо X
22:00 Динамо Загреб – Локомотив Загреб 1
22:30 Вила Нова GO – Гояс GO X2
22:30 Пайсанду PA – Сампайо Кореа MA 1
22:30 Понте Прета SP – Гуарани SP г/г
22:30 Сао Бенто SP – Авай SC X2
22:30 Сентро Спортиво Алагоано AL – Крисиума SC 1
22:30 Депортиво Анзоатеги – Каракас X2
23:00 Валур Рейкявик – Фьолнир Рейкявик 1
23:00 Кордоба – Реал Овиедо 1X
23:00 Генерал Диаз – Серо Портеньо 2
23:00 Мелгар Арекипа – Универсидад Сан Мартин 1
23:00 Порто – Витория Гимараеш 1
23:00 Маратон Сан Педро – Реал де Минас 1
23:15 Валядолид – Барселона 2
23:30 Уачипато Талкауано – Антофагаста X2
23:45 Тигре Виктория – Сан Мартин Сан Хуан 1

Ние предлагаме нашите футболни прогнози напълно безплатно, както и цялата информация предоставена на този сайт. Ще се радваме да ни подкрепите за това като харесате нашата страница във Фейсбук тук

futbolni_prognozi_bottom

Моля имайте в предвид, че при тези прогнози на мачове, ако има двоен знак във футболните прогнози, то това е двоен знак, а не първо полувреме/краен резултат, както повечето играчи които ги залагат си мислят. Въпреки всичко много внимавайте преди да направите вашата крайна преценка за прогнозата на даден мач – 1X2, под 2.5, над 2.5 гола или всеки друг топ залог, защото сигурни мачове и прогнози няма. Златните 7 футболни прогнози ги има като знак във всеки букмейкър, дори и в Еврофутбол, но ние Ви препоръчваме да ги играете на най-висок коефициент в betfair. Екипа ни съветва мачовете от секцията златните 7 да се играят като сингъл залози, а не в права колонка – така Вашите залози на мачове ще имат много по-голям шанс да се получат и съответно залозите които играете всеки ден с нас ще бъдат печеливши.
Златните 7 футболни прогнози за днес 25.08.2018

Коментирайте прогнозите сега

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

%d bloggers like this: