Прогнози за деня – Събота 18.8.2018

Тук ще намерите прогнози на голяма част от мачовете които ще се играят днес. Футболните прогнози са много добре анализирани и зад тях стоят много аргументи, като форма на отбора, брой победи при домакинства и гостувания, резултати между отбори, отбелязани и допускани голове в предходните мачове и много други фактори за да бъде успешна прогнозата ни за футболната среща.

futbolni_prognozi_top

11:15   Баник Соколов – Височина Ихлава 2 ДНБ
11:15   Пардубице – Хрудим + 2.5
12:00   Вентфорет Кофу – Ехиме ФК 1
  >> Вземи 110 лева бонус от efbet и залагай на големи коефициенти <<  
12:00   Йокохама ФК – Каматамаре Сануки 1
12:00   Мито Холихок – Джеф Юнайтед Чиба
12:00   Токио Верди – Оита Тринита г/г
13:00   Поханг Стийлърс – Кьонсан X2
13:00   Тегу – Улсан Хюндай 2 ДНБ
13:00   Звейген Ка+зава – Фагиано Окаяма г/г
13:00   Мацумото Ямага – Мачида Зелвия 1
13:00   Омия Ардижа – Албирекс Ниигата 1
13:00   Ренофа Ямагучи – Киото Санга 1 ДНБ
13:00   Токушима Вортис – Монтедио Ямагата г/г
13:00   Точиги СК – Ависпа Фукуока X2
13:15   Академика Коимбра – Пасош Ферейра 1X
13:30   Сангжу Сангму – Чеджу Юнайтед X2
14:30   Кардиф – Нюкасъл X2
14:30   Партик Тисъл – Селтик 2
14:35   Гуанджоу РФ – Чанчун Ятай 1 ДНБ
14:35   Гуейджоу Хенфен – Шандун Лунен 2
14:35   Далиан Ифан – Хенан Джануе г/г
14:35   Пекин Ренхе – Пекин Гуоан 2
14:35   Тиендзин Теда – Дзянсу Сънинг X2
14:35   Чунцин Лифан – Шанхай ШИПГ 2
15:00   Гримсби Таун – Линкълн Сити X2
15:00   Том Томск – ФК Армавир 1
15:00   ФК Тюмен – Сибир Новосибирск 1X
15:15   Бруней ДПММ – Хоуганг Юнайтед 1
16:00   Шинник Ярославл – Зенит Санкт Петербург 2 1
16:00   Ланс – Троа 1
16:00   Полокване Сити – Барока 2 ДНБ
16:30   Елверсберг – Волфсбург 2
16:30   Кайзерслаутерн – Хофенхайм  2
16:30   ЦСКА Москва – Арсенал Тула 1
16:30   Хатайспор – Кардемир Карабукспор 1
16:30   Кармартън Таун – Ландидно
16:30   Кевн Друидс – Ланели Таун 1
16:45   ФК Минск – ФК Смолевичи 1 ДНБ
17:00   Евертън – Саутхямптън 1
17:00   Лестър – Уулвърхямптън 1 ДНБ
17:00   Тотнъм – Фулъм 1
17:00   Уест Хям – Борнемут 1X
17:00   Бристъл Сити – Мидълзбро X2
17:00   Ипсуич – Астън Вила X2
17:00   Лийдс – Родъръм Юнайтед 1
17:00   Милоул – Дарби Каунти 1X
17:00   Рединг – Болтън 1 ДНБ
17:00   Уест Бромич – Куинс Парк Рейнджърс 1
17:00   Уигън – Нотингам Форест г/г
17:00   Хъл Сити – Блекбърн 1X
17:00   Шефилд Юнайтед – Норич 1 ДНБ
17:00   Акрингтън Стенли – Чарлтън X
17:00   Барнзли – Уимбълдън 1
17:00   Бъртън Албион – Донкастър 1X
17:00   Ковънтри – Плимут 1 ДНБ
17:00   Питърбъро – Лутън Таун 1
17:00   Портсмут – Оксфорд Юнайтед 1
17:00   Саутенд – Брадфорд Сити 1
17:00   Уикъмб – Бристол Роувърс X
17:00   Уолсол – Джилингам 1 ДНБ
17:00   Флийтууд Таун – Рочдейл г/г
17:00   Шросбъри Таун – Блекпул X2
17:00   Бъри – Форест Грийн Роувърс 1 ДНБ
17:00   Екзитър – Нюпорт Каунти 1
17:00   Крю Александра – Милтън г/г
17:00   Мансфийлд Таун – Колчестър 1
17:00    Нортхямптън Таун – Кембридж Юнайтед 1
17:00   Олдъм – Макълсфийлд Таун 1
17:00   Порт Вейл – Кроули Таун 1 ДНБ
17:00   Стивънидж Бороу – Моркамб 1
17:00   Суиндън – Транмиър Роувърс 1X
17:00   Челтнъм Таун – Карлайл
17:00   Алдършот Таун – Харогейт Таун г/г
17:00   Барнет – Ебсфлийт Юнайтед X2
17:00   Брейнтри Таун – Хавант и Уотърлувил
17:00 Бромли – Гейтсхед 1 ДНБ
17:00 Ийстли – Рексъм 2
17:00 Лейтън Ориент – Боръм Ууд 1
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Бароу 1X
17:00 Салфорд Сити – Честърфийлд X
17:00 Солихъл Муурс – Сътън Юнайтед
17:00 Файлд – Доувър Атлетик 1
17:00 Халифакс Таун – Дагенъм и Редбридж 1
17:00 Хартлипул – Мейдънхед Юнайтед
17:00 Ардс ФК – Балимина Юнайтед 2
17:00 Гленторан – Коулрейн 2
17:00 Дънганън Суифтс – Клифтънвил 2
17:00 Инститют – Уорънпойнт Таун г/г
17:00 Крусейдърс – Линфийлд 1
17:00 ФК Лвов – Шахтьор Донецк 2
17:00 Интер Турку – КуПС Куопио 2
17:00 ЮЯК Ювяскюля – АС Оулу г/г
17:00 Малмьо – Трелеборг + 2.5
17:00 Дъмбартън – Арброут 2
17:00 Монтроуз – Брихин Сити г/г
17:00 Рейт Роувърс – Ийст Файф 1
17:00 Стенхаусмюър – Еърдри 2
17:00 Форфар Атлетик – Странрар 1
17:00 Абърдийн – Сейнт Мирън 1
17:00 Дънди ФК – Еър Юнайтед 1
17:00 Дънфърмлин – Хартс 2
17:00 Куин ъф Саут – Сейнт Джонстън X2
17:00 Ливингстън – Мъдъруел X
17:00 Албион Роувърс – Елгин Сити X2
17:00 Анан Атлетик – Куинс парк ФК 1X
17:00 Единбург Сити – Стърлинг Албиън 1
17:00 Каудънбийт – Берик Рейнджърс 2
17:00 Питърхед – Клайд X2
17:25 Ал-Хор – Ал-Шахания 1
17:30 Аустрия Лустенау – Джуниърс ОО 1
17:45 Нитра – Спартак Търнава 2
18:00 Вакер Инсбрук – Санкт Пьолтен X2
18:00 Матерсбург – Волфсбергер 1X
18:00 Ред Бул Залцбург – Хартберг 1
18:00 Вестерло – Унион Сент Жилоаз 1X
18:00 Гарбарния Краков – ЛКС Лодз 2
18:00 Астра Гюргево – Дунареа Кълъраш 1
18:00 Авангард Курск – Балтика Калининград 1
18:00 Факел Воронеж – ФК Химки 2
18:00 ФК Тамбов – Мордовия Саранск 1
18:00 Чертаново Москва – СКА-Хабаровск X2
18:00 Ференцварош – Пакш 1
18:00 Гингам – Пари Сен Жермен 2
18:00 Млада Болеслав – Опава 1
18:00 Слован Либерец – Бохемианс 1905 Прага 1
18:00 Фастав Злин – Теплице 1 ДНБ
18:00 Витковице – Варнсдорф г/г
18:00 Простейов – Храдец Кралове 2 ДНБ
18:00 Сан Луис Килота – Унион Еспаньола X2
18:30 Ботев Пловдив – Локомотив Пловдив 1
18:30 Шавеш – Портимонензе 1 ДНБ
18:45 Торпедо Жодино – Ислоч Минск 1
18:45 Хробри Глогов – Раков Ченстохова
19:00 Локерен – Стандарт Лиеж X2
19:00 Вестманаейяр – Кефлавик 1
19:00 Киево – Ювентус 2
19:00 Висла Плоцк – Арка Гдиня 1
19:00 Кова Да Пиедаде – Спортинг Ковиля 1X
19:00 Мафра – Витория Гимараеш Б 1X
19:00 Порто Б – Фарензе 1
19:00 ФК Краснодар – Спартак Москва X
19:00 ПФК Сочи – ФК Нижни Новгород X2
19:00 Целие – Триглав + 2.5
19:00 Маринян Жиняк – Тур X
19:00 АФК Ескилстюна – Йонкьопинг Содра 1
19:00 Кейптаун Сити – Ламонтвил Голдън Ероус 1X
19:15 Дефенса и Хустисия – Атлетико Тукуман 1
19:15 Селта Виго – Еспаньол 1
19:15 Бурсаспор – Кайзериспор 1X
19:15 Османлиспор – Гиресунспор г/г
19:30 Челси – Арсенал 1
19:30 Престън – Сток Сити 1X
19:30 Ерцгебирге Ауе – Майнц 05 X2
19:30 Оберхаузен – Зандхаузен X2
19:30 Динамо Киев – Александрия 2
19:30 ВВВ Венло – Аякс 2
19:30 НАК Бреда – Де Граафшап 1 ДНБ
19:35 Ал-Харитият – Ал-Араби Доха г/г
19:35 Катар СК Доха – Ал-Саилия Доха + 2.5
20:00 Елче – Гра+а X
20:00 ФК Лиепая – Метта ЛУ Рига 1
20:00 Спортинг Брага Б – Ещорил Прая X2
20:00 Железарна -брезова – Злате Моравце 1
20:00 Жилина – Серед X2
20:00 Земплин Михаловце – Сеница 1
20:00 Славия Прага – Баумит Яблонец 1
20:00 Спарта Прага – Прибрам 1
20:30 Луго – Малага X2
20:30 Диошдьор – Халадаш Сомбатхей г/г
20:30 Пушкаш Академи – Кишварда 1
20:30 Уйпещ – Мезьокьовешд + 2.5
20:30 Хонвед Будапеща – МОЛ Види 1 ДНБ
21:00 Дифаа ел Джадида – МК Алжир 1X
21:00 Ваасланд-Беверен – Сент Трюиден
21:00 Серкъл Брюж – Зулте Варегем г/г
21:00 Ботев Враца – Етър Велико Търново
21:00 ГКС Катовице – Вигри Сувалки X2
21:00 Боавища – Бенфика 2
21:00 Виторул Констанца – Газ Метан Медиаш X2
21:00 Алуминий Кидричево – Рудар Веление 1
21:00 Атенас Сан Карлос – Ливърпул Монтевидео X
21:00 Бостън Ривър – Серо Монтевидео г/г
21:00 Данубио Монтевидео – Монтевидео Уондърърс 1X
21:00 Амиен – Монпелие X2
21:00 Дижон – Нант X
21:00 Каен – Ница X
21:00 Монако – Лил 1
21:00 Рен – Анже 1
21:00 Антофагаста – Унион Ла Калера 1 ДНБ
21:15 Виляреал – Реал Сосиедад 1
21:15 Бидвест Уитс – СуперСпорт Юнайтед 1
21:15 Чипа Юнайтед – Блек Леопардс X2
21:30 Банфийлд – Химнасия Ла Плата 1X
21:30 Кортрийк – Остенде г/г
21:30 Тубиз – Рьозеларе
21:30 Алкоркон – Спортинг Хихон 1X
21:30 Лацио – Наполи г/г
21:30 Гурник Забже – Лехия Гданск X2
21:30 Ахмат Грозни – Рубин Казан X
21:45 Ханза Рощок – Щутгарт 2
21:45 Коб Рамблърс – УК Дъблин 2
21:45 Анталияспор – Коняспор X
21:45 Йени Малатияспор – Фенербахче 2
21:45 Алтънорду – Генчлербирлиги
21:45 Фортуна Ситард – ПСВ Айндховен 2
21:45 Хераклес – АДО Ден Хааг 1 ДНБ
22:00 Аурора Кочабамба – Насионал Потоси 2
22:00 Сантос SP – Спорт Ресифе PE 1
22:00 Брагантино SP – Наутико PE 1X
22:00 Истра 1961 – Локомотив Загреб X2
22:30 Атлетико GO – Коритиба PR 1X
22:30 Оесте SP – Жувентуд RS 1X
22:30 Форталеса CE – Боа MG 1
22:30 Арагуа Маракай – Атлетико Венецуела + 2.5
22:30 Депортиво Анзоатеги – Трухилянос Валера 1 ДНБ
23:00 Параду АК – КР Белуиздад г/г
23:00 Кордоба – Нумансия 1X
23:00 Индепендиенте ФБК – 3 де Фебреро 1
23:00 Спортинг Лисабон – Витория Сетубал 1
23:00 Сиатъл Саундърс – Лос Анджелис Галакси X2
23:15 Барселона – Алавес 1
23:15 Алианса Петролера – Патриотас Бояка 1
23:30 ЛДУ Кито – Текнико Университарио 1
23:30 Универсидад де Чили – О’Хигинс Ранкагуа 1
23:45 Архентинос Хуниорс – Годой Крус 1X

 

Прогнози за деня – Събота 18.8.2018
Отбелязана с:                

Коментирайте прогнозите сега

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

%d bloggers like this: