Футболни прогнози за 17.01.2015

sun_liverpol_10.1.2014

11:00GSAUSTRALIA
SOUTH KOREA
1X
11:00GSOMAN
KUWAIT
2X
14:15
ECHDERBY
NOTTM FOREST
1
14:45D1HAMILTON
CELTIC
2
15:00D2SOCHAUX
AJACCIO
1
15:00D1VERIA
OFI
1X
16:00D2BARI
VIRTUS ENTELLA
1X
16:00D2BRESCIA
FROSINONE
2X
16:00D2CITTADELLA
MODENA
1X
16:00D2LATINA
VICENZA
1X
16:00D2PRO VERCELLI
AVELLINO
2X
16:00D2SPEZIA
VARESE
1
16:00D2TERNANA
CROTONE
1
16:00D2TRAPANI
PESCARA
1X
16:00D2VIRTUS LANCIANO
CATANIA
1
16:30D1ABERYSTWYTH
PRESTATYN TOWN
1
17:00D1ERMIS
OMONIA
1X
17:00PRASTON VILLA
LIVERPOOL
2X
17:00PRBURNLEY
CRYSTAL PALACE
1X
17:00PRLEICESTER
STOKE CITY
1X
17:00PRQPR
MANCHESTER UTD
2
17:00PRSWANSEA
CHELSEA
2X
17:00PRTOTTENHAM
SUNDERLAND
1
17:00ECHBRIGHTON
BRENTFORD
1X
17:00ECHFULHAM
READING
1X
17:00ECHLEEDS
BIRMINGHAM
1X
17:00ECHMIDDLESBROUGH
HUDDERSFIELD
1
17:00ECHMILLWALL
IPSWICH
2X
17:00ECHNORWICH
CARDIFF
1
17:00ECHROTHERHAM
BOURNEMOUTH
2X
17:00ECHSHEFFIELD WED
BOLTON
1X
17:00ECHWATFORD
CHARLTON
1
17:00ECHWIGAN
BLACKBURN
2X
17:00ECH1WOLVES
BLACKPOOL
1
17:00EL1COLCHESTER
WALSALL
1X
17:00EL1DONCASTER
BARNSLEY
1X
17:00EL1FLEETWOOD TOWN
OLDHAM
1X
17:00EL1GILLINGHAM
COVENTRY
1X
17:00EL1MK DONS
SHEFFIELD UTD
1X
17:00EL1NOTTS COUNTY
CREWE
1
17:00EL1PORT VALE
PETERBOROUGH
1X
17:00EL1ROCHDALE
CRAWLEY TOWN
1
17:00EL1SCUNTHORPE
BRISTOL CITY
2X
17:00EL1SWINDON TOWN
CHESTERFIELD
1
17:00EL1YEOVIL
BRADFORD
2X
17:00EL2WIMBLEDON
CARLISLE
1
17:00EL2BURY
WYCOMBE
2X
17:00EL2CAMBRIDGE UNITED
NEWPORT COUNTY
   2X
17:00EL2MANSFIELD
EXETER
2X
17:00EL2NORTHAMPTON
DAGENHAM & RED.
1
17:00EL2OXFORD UNITED
SOUTHEND
2X
17:00EL2PLYMOUTH
LUTON
1X
17:00EL2PORTSMOUTH
BURTON ALBION
2
17:00EL2SHREWSBURY
HARTLEPOOL
1
17:00EL2TRANMERE
ACCRINGTON
1X
17:00EL2YORK
STEVENAGE
2X
17:00D1ABERDEEN
DUNDEE
1
17:00D1DUNDEE UTD
INVERNESS
1X
17:00D1MOTHERWELL
KILMARNOCK
1X
17:00D1ROSS COUNTY
ST MIRREN
1X
17:00D1ST JOHNSTONE
PARTICK
1
17:00D1REAL SOCIEDAD
RAYO VALLECANO
1
17:00D2OSASUNA
SABADELL
1
17:15D1A.O.K. KERKYRA
SKODA XANTHI
1X
18:00D1APOLLON LIMASSOL
NEA SALAMIS
1
18:00D1LENS
LYON
2X
19:00D1MOUSCRON
GENT
2
19:00D1APOEL
OTHELLOS
1
19:00D1EMPOLI
INTER
2X
19:00D1VALENCIA
ALMERIA
1
19:00D2LUGO
GIRONA
2X
19:15D2RACING SANTANDER   
ALBACETE
1X
19:30PRNEWCASTLE
SOUTHAMPTON
2X
19:30D1PANIONIOS
PANATHINAIKOS
2
19:30D1ZWOLLE
NAC BREDA
1
20:00D1GUIMARAES
ACADEMICA
1
20:45D1ADO DEN HAAG
CAMBUUR
1X
20:45D1AZ ALKMAAR
DORDRECHT
1
21:00D1CHARLEROI
CERCLE BRUGGE
1
21:00D1OOSTENDE
KORTRIJK
1X
21:00D1WAASLAND
ZULTE-WAREGEM
1X
21:00D1CAEN
REIMS
2X
21:00D1LORIENT
LILLE
1X
21:00D1METZ
MONTPELLIER
1X
21:00D1MONACO
NANTES
1X
21:00D1TOULOUSE
BASTIA
2X
21:00D1VILLARREAL
ATHLETIC B
1
21:00D2ALAVES
LAS PALMAS
2X
21:45D1PALERMO
ROMA
2X
21:45D1VITESSE
PSV
2
22:15D1PENAFIEL
PORTO
2
23:00D1ESPANYOL
CELTA VIGO
1X

Коментирайте прогнозите сега

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.