Футболни прогнози за 19.4.2015

Футболни прогнози за 19.4.2015

sun_liverpol_10.1.2014

10:00
D1 PERTH GLORY
MELBOURNE CITY
1X
13:00 PD RAYO VALLECANO
ALMERIA
1X
13:00 SD BETIS
ZARAGOZA
1
13:30 A SASSUOLO
TORINO
1X
13:30 ERD FEYENOORD
GO AHEAD EAGLES
1
13:30 PR CSKA MOSCOW
KRASNODAR
1X
14:00 D1 DINAMO MINSK
BATE BORISOV
2X
14:00 PR OLIMPIK DONETSK
DNEPR
2X
14:15 SF INVERNESS
CELTIC
2
14:30 2BL ERZGEBIRGE AUE
FRANKFURT
1X
14:30 2BL DARMSTADT
HEIDENHEIM
1
14:30 2BL GREUTHER FURTH
UNION BERLIN
1X
14:45 SL YOUNG BOYS
THUN
1X
14:45 SL VADUZ
AARAU
1X
15:00 D1 SLUTSK
TORPEDO ZHODINO
1X
15:00 SL ODENSE
SONDERJYSKE
1X
15:00 L1 LILLE
BORDEAUX
2X
15:00 SL PANTHRAKIKOS
PANATHINAIKOS
2
15:00 D1 DIOSGYORI
VIDEOTON
2
15:15 AFG CHERNO MORE
SLAVIA
1
15:30 PR MANCHESTER CITY
WEST HAM
1
15:30 ERD AJAX
NAC BREDA
1
15:30 ERD HERACLES
ZWOLLE
2X
16:00 D1 BELSHINA BOBRUISK
VITEBSK
2X
16:00 D1 SLAVIA MOZYR
SHAKHTER SOLIGORSK
   2X
16:00 D1 ETHNIKOS ACHNAS
DOXA KATOKOPIAS
1
16:00 D1 NEA SALAMIS
A.E.L.
2X
16:00 D1 OTHELLOS ATHIENOU
A.O. AYIAS NAPAS
2X
16:00 D1 FC INTER
ILVES
1
16:00 D1 HELSINKI
LAHTI
1
16:00 D1 MARIEHAMN
HIFK
1X
16:00 D1 KTP
KUPS
1X
16:00 D1 SJK
ROPS
1X
16:00 D1 VARDAR SKOPJE
RENOVA
1
16:00 A CHIEVO
UDINESE
1X
16:00 A EMPOLI
PARMA
1
16:00 A PALERMO
GENOA
1X
16:00 A ROMA
ATALANTA
1
16:00 B LATINA
CATANIA
1X
16:00 B LIVORNO
FROSINONE
1X
16:00 PR TEREK GROZNI
DINAMO MOSCOW
1X
16:00 ASV1 ATVIDABERGS
FALKENBERGS
1X
16:30 D1 APOEL
ERMIS
1
16:30 BL WERDER BREMEN
HAMBURGER
1X
16:30 TIP BODO/GLIMT
ODD BALLKLUBB
2X
16:30 D1 GORNIK LECZNA
LECH POZNAN
2X
17:00 D1 BRNO
MLADA BOLESLAV
2X
17:00 SF ASTON VILLA
LIVERPOOL
2X
17:00 D1 HORIZONT TURNOVO
SILEKS
1X
17:00 D1 METALURG SKOPJE
BREGALNICA STIP
1X
17:00 D1 KRKA
OLIMPIJA LJUBLJANA
1X
17:00 SD ALCORCON
MALLORCA
1X
17:00 SL LUZERN
GRASSHOPPER-CLUB
1X
17:00 PR CHERNOMORETS
HOVERLA UZHHOROD
1
17:00 PR VORSKLA POLTAVA
METALURG ZAP.
1X
17:15 SL ATROMITOS ATHINON   
PAS GIANNINA
1X
17:30 BL AUSTRIA VIENNA
WOLFSBERGER
1
17:30 L1 UNIVERS. CRAIOVA
DINAMO BUCURESTI
1X
17:45 ERD UTRECHT
TWENTE
2X
18:00 D1 OSIJEK
ZADAR
1X
18:00 D1 HRADEC KRALOVE
PRIBRAM
1X
18:00 SL BRONDBY
HOBRO
1
18:00 PR NEWCASTLE
TOTTENHAM
2X
18:00 L1 MONTPELLIER
CAEN
1
18:00 PL GIL VICENTE
RIO AVE
2X
18:00 PL PACOS FERREIRA
MOREIRENSE
1X
18:00 PL PENAFIEL
AROUCA
2X
18:00 PD GRANADA
SEVILLA
2
18:00 SD NUMANCIA
BARCELONA B
1
18:30 BL WOLFSBURG
SCHALKE 04
1X
18:30 PR KUBAN
ZENIT
2X
18:30 ASV HACKEN
GOTEBORG
2X
19:00 PO CLUB BRUGGE
ANDERLECHT
1X
19:00 A CAGLIARI
NAPOLI
2
19:00 TIP MOLDE
AALESUND
1
19:00 TIP SANDEFJORD
SARPSBORG
1X
19:00 TIP STABAEK
VIKING
1X
19:00 TIP TROMSO
LILLESTROM
1X
19:00 D1 LEGIA WARSZAWA
ZAWISZA BYDGOSZCZ
1
19:00 PL VITORIA SETUBAL
ESTORIL
1X
19:00 D1 PARTIZAN
MLADOST LUCANI
1
19:15 SD VALLADOLID
SABADELL
1
19:30 SL OLYMPIAKOS
LEVADIAKOS
1
19:30 D1 UJPEST
LOMBARD PAPA
1X
19:30 PR VOLYN LUTSK
DINAMO KIEV
2
20:00 AFG LUDOGORETS
LITEX
1
20:00 D1 SLAVEN BELUPO
ZAGREB
1X
20:00 PL SPORTING
BOAVISTA
1
20:00 D1 ZILINA
SPARTAK MYJAVA
1
20:00 PD VILLARREAL
CORDOBA
1
20:00 SD TENERIFE
LLAGOSTERA
1X
20:30 SL FC COPENHAGEN
NORDSJAELLAND
1X
20:30 L1 STEAUA BUCURESTI
OTELUL GALATI
1
21:00 PD NUEVA CHICAGO
RACING CLUB
2X
21:30 PO KORTRIJK
CHARLEROI
1X
21:45 A INTER
MILAN
1X
22:00 L1 LYON
ST ETIENNE
1
22:00 PD EIBAR
CELTA VIGO
1X
23:10 PD ALDOSIVI
SAN LORENZO
2X

Коментирайте прогнозите сега

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Футболни прогнози и залози

Prognozi365


Безплатни футболни прогнози