Футболни прогнози за 25.4.2015

Футболни прогнози за 25.4.2015

sun_liverpol_10.1.2014

08:00
J1 HIROSHIMA
SHIMIZU
1
08:00 J1 KASHIMA
KOBE
1X
08:00 J1 YAMAGA
SENDAI
1X
09:00 J1 TOSU
KASHIWA
1
09:00 J1 YOKOHAMA
SHONAN
1X
10:00 D1 WESTERN SYDNEY
PERTH GLORY
2X
11:00 J1 URAWA
NAGOYA
1
12:30 D1 ADELAIDE UNITED
MELBOURNE CITY
2X
12:30 J1 MONTEDIO
FC-TOKYO
2X
13:00 J1 KAWASAKI
KOFU
1
13:00 PR AMKAR
TEREK GROZNI
1X
14:00 2BL FORTUNA DUSS.
1860 MUNICH
1
14:00 2BL KARLSRUHER
GREUTHER FURTH
1
14:00 PR HOVERLA
ZARYA LUGANSK
2X
14:15 ECH BRIGHTON
WATFORD
2
14:30 ECH SHEFFIELD WED
LEEDS
1X
14:45 PR SOUTHAMPTON
TOTTENHAM
1X
15:00 L2 ORLEANS
DIJON
2X
15:00 D1 FERENCVAROSI
DIOSGYORI
1
16:00 D1 GRANIT
BREST
2X
16:00 B AVELLINO
VIRTUS ENTELLA
1
16:00 B BRESCIA
CITTADELLA
1X
16:00 B FROSINONE
CARPI
1X
16:00 B MODENA
CROTONE
1X
16:00 B PERUGIA
LIVORNO
1X
16:00 B PRO VERCELLI
LATINA
1X
16:00 B SPEZIA
TRAPANI
1
16:00 B VICENZA
VARESE
1
16:00 B VIRTUS LANCIANO
PESCARA
1X
16:00 L1 BOTOSANI
IASI
1X
16:00 PR TORPEDO MOSCOW
CSKA MOSCOW
2
16:30 D1 SHAKHTER SOLIGORSK   
DINAMO MINSK
2X
16:30 BL BORUSSIA DORTMUND
EINTRACHT FRANK.
1
16:30 BL KOLN
BAYER LEVERKUSEN
2X
16:30 BL HAMBURGER
AUGSBURG
1X
16:30 BL HANNOVER 96
1899 HOFFENHEIM
1X
16:30 BL STUTTGART
FREIBURG
1
16:30 TIP ODD BALLKLUBB
MJONDALEN
1X
16:30 D1 POGON SZCZECIN
GORNIK ZABRZE
1X
17:00 BL RED BULL SALZBURG
RIED
1
17:00 D1 MINSK
SLUTSK
1
17:00 AFG MAREK
LEVSKI
2
17:00 D1 ANORTHOSIS
APOEL
2X
17:00 D1 APOLLON LIMASSOL
ERMIS
1
17:00 D1 OMONIA
AEK LARNACA
1X
17:00 PR BURNLEY
LEICESTER
2X
17:00 PR CRYSTAL PALACE
HULL CITY
1X
17:00 PR NEWCASTLE
SWANSEA
1X
17:00 PR QPR
WEST HAM
2X
17:00 PR STOKE CITY
SUNDERLAND
1
17:00 PR WEST BROM
LIVERPOOL
2X
17:00 ECH BIRMINGHAM
CHARLTON
1X
17:00 ECH CARDIFF
BLACKPOOL
1
17:00 ECH FULHAM
MIDDLESBROUGH
2
17:00 ECH HUDDERSFIELD
BLACKBURN
1X
17:00 ECH IPSWICH
NOTTM FOREST
1X
17:00 ECH MILLWALL
DERBY
2
17:00 ECH READING
BRENTFORD
2X
17:00 ECH1 ROTHERHAM
NORWICH
2
17:00 ECH WIGAN
WOLVES
2X
17:00 EL1 BRADFORD
BARNSLEY
1X
17:00 EL1 CHESTERFIELD
BRISTOL CITY
2X
17:00 EL1 COVENTRY
CREWE
1X
17:00 EL1 FLEETWOOD TOWN
COLCHESTER
1
17:00 EL1 LEYTON ORIENT
SHEFFIELD UTD
2
17:00 EL1 NOTTS COUNTY
DONCASTER
2X
17:00 EL1 PETERBOROUGH
CRAWLEY TOWN
1
17:00 EL1 PRESTON
SWINDON TOWN
1X
17:00 EL1 ROCHDALE
MK DONS
2X
17:00 EL1 SCUNTHORPE
GILLINGHAM
1X
17:00 EL1 WALSALL
OLDHAM
1X
17:00 EL1 YEOVIL
PORT VALE
1X
17:00 EL2 BURTON ALBION
NORTHAMPTON
1
17:00 EL2 BURY
WIMBLEDON
1
17:00 EL2 CHELTENHAM
SHREWSBURY
2X
17:00 EL2 DAGENHAM & RED.
ACCRINGTON
1X
17:00 EL2 HARTLEPOOL
EXETER
1X
17:00 EL2 MANSFIELD
PORTSMOUTH
1X
17:00 EL2 OXFORD UNITED
CAMBRIDGE UNITED
1X
17:00 EL2 PLYMOUTH
TRANMERE
1
17:00 EL2 SOUTHEND
LUTON
1X
17:00 EL2 STEVENAGE
CARLISLE
1
17:00 EL2 WYCOMBE
MORECAMBE
1
17:00 EL2 YORK
NEWPORT COUNTY
2X
17:00 D1 NYIREGYHAZA
MTK BUDAPEST
2X
17:00 PR DUNDEE
ST JOHNSTONE
1X
17:00 PR INVERNESS
ABERDEEN
2X
17:00 PR ROSS COUNTY
PARTICK
2X
17:00 PR ST MIRREN
KILMARNOCK
2
17:00 D1 JAGODINA
VOZDOVAC
1
17:00 D1 MLADOST LUCANI
DONJI SREM PECINCI
1X
17:00 D1 RADNICKI 1923
CUKARICKI
2
17:00 D1 RADNICKI NIS
NAPREDAK
1X
17:00 D1 SPARTAK ZLA. VODA
NOVI PAZAR
2X
17:00 D1 OLIMPIJA LJUBLJANA
LUKA KOPER
1
17:00 PD ESPANYOL
BARCELONA
2X
17:00 SD LUGO
ALCORCON
1X
17:00 ASV HAMMARBY
ATVIDABERGS
1
17:00 PR VORSKLA POLTAVA
VOLYN LUTSK
1X
17:30 D1 KOSICE
SLOVAN BRATISLAVA
2X
18:00 D1 SPLIT
OSIJEK
1
18:00 D1 BOHEMIANS 1905
TEPLICE
2X
18:00 D1 CESKE BUDEJOVICE
HRADEC KRALOVE
1X
18:00 D1 JABLONEC
SLAVIA PRAHA
1
18:00 D1 PRIBRAM
DUKLA PRAHA
1X
18:00 D1 SLOVACKO
SLOVAN LIBEREC
1
18:00 SL NORDSJAELLAND
SILKEBORG
1
18:00 L1 PARIS SAINT GERMAIN
LILLE
1
18:00 D1 GORICA
KRKA
1X
18:30 D1 NEMAN
BELSHINA BOBRUISK
1X
18:30 L1 TARGU MURES
PANDURII
1
18:30 D1 VOJVODINA
BORAC CACAK
1
18:45 SL AARAU
ZURICH
2X
19:00 D1 BATE BORISOV
GOMEL
1
19:00 PO CHARLEROI
STANDARD LIEGE
1X
19:00 A UDINESE
MILAN
2X
19:00 TIP VIKING
ROSENBORG
2
19:00 D1 BELCHATOW
JAGIELLONIA
2X
19:00 PL ACADEMICA
GIL VICENTE
1
19:00 PR KRASNODAR
LOKOMOTIV MOSCOW
    1X
19:00 D1 CRVENA ZVEZDA
PARTIZAN
1X
19:00 PD ATL. MADRID
ELCHE
1
19:00 SD OSASUNA
ALBACETE
1X
19:15 SD ALAVES
BETIS
2X
19:30 BL RAPID VIENNA
ADMIRA WACKER
1
19:30 BL WIENER NEUSTADT
STURM GRAZ
2X
19:30 BL WOLFSBERGER
GRODIG
1X
19:30 PR MANCHESTER CITY
ASTON VILLA
1
19:30 BL BAYERN MUNICH
HERTHA BERLIN
1
19:30 SL PANATHINAIKOS
SKODA XANTHI
1
19:30 D1 KECSKEMETI TE
PAKS
1X
19:30 D1 LOMBARD PAPA
SZOMBATHELYI
1X
19:30 D1 VIDEOTON
PECSI
1
19:30 ERD HEERENVEEN
WILLEM II
1
19:30 SD BARCELONA B
PONFERRADINA
2X
19:30 PR METALURG DONETSK
CHERNOMORETS
1X
19:45 PR BRAY WANDERERS
GALWAY UNITED
1X
20:00 AFG BEROE
LUDOGORETS
2
20:00 D1 ZADAR
DINAMO ZAGREB
2
20:00 PL ESTORIL
MARITIMO
1X
20:00 D1 SENICA
DUNAJSKA STREDA
1X
20:00 D1 RUZOMBEROK
TRENCIN
2X
20:00 D1 SPARTAK MYJAVA
VION ZL. MORAVCE
1
20:30 PR LIMERICK
SHAMROCK ROVERS
2
20:45 ERD GO AHEAD EAGLES
UTRECHT
1X
20:45 ERD NAC BREDA
HERACLES
1X
21:00 PD ARSENAL SARANDI
ALDOSIVI
1X
21:00 PO LOKEREN
MOUSCRON
1
21:00 PO WAASLAND
ZULTE-WAREGEM
2X
21:00 PO WESTERLO
OOSTENDE
1X
21:00 L1 BORDEAUX
METZ
1
21:00 L1 CAEN
GUINGAMP
1X
21:00 L1 EVIAN
BASTIA
1X
21:00 L1 RENNES
NICE
1X
21:00 L1 TOULOUSE
NANTES
1X
21:00 L1 UNIVERSITATEA
STEAUA BUCURESTI
2
21:00 PD GETAFE
LEVANTE
1X
21:00 SD MALLORCA
TENERIFE
1X
21:00 SL THUN
SION
1
21:05 D1 CELJE
DOMZALE
2X
21:15 D1 PLZEN
MLADA BOLESLAV
1
21:30 PO ANDERLECHT
KORTRIJK
1
21:30 D1 LECH POZNAN
SLASK WROCLAW
1X
21:45 A INTER
ROMA
2X
21:45 ERD EXCELSIOR
PSV
2
22:15 PL RIO AVE
GUIMARAES
1X
23:00 PD REAL SOCIEDAD
VILLARREAL
1X

Коментирайте прогнозите сега

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Футболни прогнози за деня, сигурни мачове прогнозирани от типстъри с висока успеваемост. Сигурни футболни прогнози от специалисти и колонки всеки ден.

Prognozi365


Безплатни футболни прогнози