Футболни прогнози за 26.4.2015

Футболни прогнози за 26.4.2015

sun_liverpol_10.1.2014

10:00 D1 MELBOURNE VICTORY
COAST MARINERS
1
13:00 PD MALAGA
LA CORUNA
1X
13:00 SD LAS PALMAS
VALLADOLID
1X
13:30 A ATALANTA
EMPOLI
1X
13:30 ERD1 DORDRECHT
CAMBUUR
1X
13:30 PR SPARTAK MOSCOW
RUBIN
1X
14:00 D1 VITEBSK
NAFTAN
2X
14:00 D1 PIAST GLIWICE
PODBESKIDZIE
1X
14:00 PR KARPATY LVIV
OLIMPIK DONETSK
1X
14:00 PR METALURG ZAPOR.
METALIST KHARKOV

1X
14:30 2BL HEIDENHEIM
ST. PAULI
1X
14:30 2BL FRANKFURT
AALEN
1X
14:30 2BL UNION BERLIN
INGOLSTADT 04
1X
14:30 PR DUNDEE UTD
CELTIC
2
14:45 SL BASEL
LUZERN
1
14:45 SL ST. GALLEN
VADUZ
1
15:00 SL SONDERJYSKE
AALBORG
1X
15:00 L1 ST ETIENNE
MONTPELLIER
1
15:00 SL PAOK
PAS GIANNINA
1
15:30 PR EVERTON
MANCHESTER UTD
2X
15:30 ERD GRONINGEN
FEYENOORD
2X
15:30 ERD ZWOLLE
AJAX
2X
16:00 QF HAKA
HELSINKI
2
16:00 QF HIFK
FC INTER
2X
16:00 QF MARIEHAMN
OULU
1
16:00 QF KUPS
KESKI-UUSIMAA
1
16:00 A GENOA
CESENA
1
16:00 A LAZIO
CHIEVO
1
16:00 A PARMA
PALERMO
2X
16:00 A TORINO
JUVENTUS
2X
16:00 A VERONA
SASSUOLO
1X
16:00 PR ROSTOV
DINAMO MOSCOW
2
16:00 ASV SUNDSVALL
DJURGARDEN
2X
16:00 ASV HALMSTAD
ELFSBORG
2
16:30 BL PADERBORN
WERDER BREMEN
2X
16:30 TIP AALESUND
TROMSO
1X
16:30 D1 LECHIA GDANSK
GORNIK LECZNA
1X
17:00 AFG LOKOMOTIV SOFIA
BOTEV PLOVDIV
2X
17:00 D1 A.E.L.
DOXA KATOKOPIAS
1
17:00 D1 NEA SALAMIS
A.O. AYIAS NAPAS
1
17:00 D1 OTHELLOS ATHIENOU
ETHNIKOS ACHNAS
2X
17:00 D1 BREGALNICA STIP
SILEKS
2X
17:00 D1 METALURG SKOPJE
TETEKS
1
17:00 D1 PELISTER
RENOVA
2X
17:00 D1 OFK BEOGRAD
RAD
1X
17:00 SD SABADELL
RACING SANTANDER
1X
17:00 SL GRASSHOPPER-CLUB
YOUNG BOYS
2X
17:00 PR DNEPR
ILLICHOVETS
1
17:15 SL ASTERAS TRIPOLIS
PANTHRAKIKOS
1
17:15 SL LEVADIAKOS
ATROMITOS
2X
17:15 SL PLATANIAS
PANAITOLIKOS
1X
17:30 BL ALTACH
AUSTRIA VIENNA
1X
17:30 D1 GYORI ETO
PUSKAS ACADEMY
1X
17:30 SD LLAGOSTERA
SPORTING GIJON
2X
17:45 ERD TWENTE
AZ ALKMAAR
1X
18:00 D1 SLAVEN BELUPO
HAJDUK SPLIT
2
18:00 SL BRONDBY
VESTSJAELLAND
1X
18:00 PR ARSENAL
CHELSEA
1X
18:00 L1 LENS
MONACO
2
18:00 PL AROUCA
PACOS FERREIRA
2X
18:00 PL NACIONAL
PENAFIEL
1
18:00 PD ALMERIA
EIBAR
1X
18:30 BL MONCHENGLADBACH
WOLFSBURG
1X
18:30 L1 OTELUL GALATI
VIITORUL
2X
18:30 PR ZENIT
ARSENAL TULA
1
18:30 ASV AIK
OREBRO
1
18:30 ASV KALMAR
HACKEN
1X
18:45 D1 SPARTA PRAHA
BRNO
1
19:00 PO GENT
CLUB BRUGGE
1X
19:00 A FIORENTINA
CAGLIARI
1
19:00 TIP HAUGESUND
MOLDE
2X
19:00 TIP LILLESTROM
STABAEK
1
19:00 TIP SARPSBORG
BODO/GLIMT
1
19:00 TIP STROMSGODSET
SANDEFJORD
1X
19:00 D1 WISLA KRAKOW
KORONA KIELCE
1
19:00 PL BENFICA
PORTO
1X
19:00 SD RECREATIVO HUELVA
GIRONA
2X
19:15 SD ZARAGOZA
NUMANCIA
1X
19:30 SL PANIONIOS
OLYMPIAKOS
2
19:30 D1 BUDAPEST HONVED
DEBRECENI
2X
19:30 PR SHAKHTER DONETSK
DINAMO KIEV
1X
20:00 AFG LITEX
CSKA SOFIA
1X
20:00 D1 RIJEKA
ISTRA 1961
1
20:00 SL RANDERS
FC COPENHAGEN
2X
20:00 D1 SPARTAK TRNAVA
SPORT PODBREZOVA
1
20:00 PD SEVILLA
RAYO VALLECANO
1
21:00 PO LIERSE
CERCLE BRUGGE
1X
21:00 L1 ASTRA GIURGIU
GAZ METAN MEDIAS
1
21:15 PL BOAVISTA
VITORIA SETUBAL
1X
21:45 A NAPOLI
SAMPDORIA
1X
22:00 L1 REIMS
LYON
2
22:00 PD CELTA
REAL MADRID
2
22:00 SD LEGANES
MIRANDES
1X

Коментирайте прогнозите сега

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Футболни прогнози за деня, сигурни мачове прогнозирани от типстъри с висока успеваемост. Сигурни футболни прогнози от специалисти и колонки всеки ден.

Prognozi365