Футболни прогнози за 26.4.2015

Футболни прогнози за 26.4.2015

sun_liverpol_10.1.2014

10:00 D1 MELBOURNE VICTORY
COAST MARINERS
1
13:00 PD MALAGA
LA CORUNA
1X
13:00 SD LAS PALMAS
VALLADOLID
1X
13:30 A ATALANTA
EMPOLI
1X
13:30 ERD1 DORDRECHT
CAMBUUR
1X
13:30 PR SPARTAK MOSCOW
RUBIN
1X
14:00 D1 VITEBSK
NAFTAN
2X
14:00 D1 PIAST GLIWICE
PODBESKIDZIE
1X
14:00 PR KARPATY LVIV
OLIMPIK DONETSK
1X
14:00 PR METALURG ZAPOR.
METALIST KHARKOV

1X
14:30 2BL HEIDENHEIM
ST. PAULI
1X
14:30 2BL FRANKFURT
AALEN
1X
14:30 2BL UNION BERLIN
INGOLSTADT 04
1X
14:30 PR DUNDEE UTD
CELTIC
2
14:45 SL BASEL
LUZERN
1
14:45 SL ST. GALLEN
VADUZ
1
15:00 SL SONDERJYSKE
AALBORG
1X
15:00 L1 ST ETIENNE
MONTPELLIER
1
15:00 SL PAOK
PAS GIANNINA
1
15:30 PR EVERTON
MANCHESTER UTD
2X
15:30 ERD GRONINGEN
FEYENOORD
2X
15:30 ERD ZWOLLE
AJAX
2X
16:00 QF HAKA
HELSINKI
2
16:00 QF HIFK
FC INTER
2X
16:00 QF MARIEHAMN
OULU
1
16:00 QF KUPS
KESKI-UUSIMAA
1
16:00 A GENOA
CESENA
1
16:00 A LAZIO
CHIEVO
1
16:00 A PARMA
PALERMO
2X
16:00 A TORINO
JUVENTUS
2X
16:00 A VERONA
SASSUOLO
1X
16:00 PR ROSTOV
DINAMO MOSCOW
2
16:00 ASV SUNDSVALL
DJURGARDEN
2X
16:00 ASV HALMSTAD
ELFSBORG
2
16:30 BL PADERBORN
WERDER BREMEN
2X
16:30 TIP AALESUND
TROMSO
1X
16:30 D1 LECHIA GDANSK
GORNIK LECZNA
1X
17:00 AFG LOKOMOTIV SOFIA
BOTEV PLOVDIV
2X
17:00 D1 A.E.L.
DOXA KATOKOPIAS
1
17:00 D1 NEA SALAMIS
A.O. AYIAS NAPAS
1
17:00 D1 OTHELLOS ATHIENOU
ETHNIKOS ACHNAS
2X
17:00 D1 BREGALNICA STIP
SILEKS
2X
17:00 D1 METALURG SKOPJE
TETEKS
1
17:00 D1 PELISTER
RENOVA
2X
17:00 D1 OFK BEOGRAD
RAD
1X
17:00 SD SABADELL
RACING SANTANDER
1X
17:00 SL GRASSHOPPER-CLUB
YOUNG BOYS
2X
17:00 PR DNEPR
ILLICHOVETS
1
17:15 SL ASTERAS TRIPOLIS
PANTHRAKIKOS
1
17:15 SL LEVADIAKOS
ATROMITOS
2X
17:15 SL PLATANIAS
PANAITOLIKOS
1X
17:30 BL ALTACH
AUSTRIA VIENNA
1X
17:30 D1 GYORI ETO
PUSKAS ACADEMY
1X
17:30 SD LLAGOSTERA
SPORTING GIJON
2X
17:45 ERD TWENTE
AZ ALKMAAR
1X
18:00 D1 SLAVEN BELUPO
HAJDUK SPLIT
2
18:00 SL BRONDBY
VESTSJAELLAND
1X
18:00 PR ARSENAL
CHELSEA
1X
18:00 L1 LENS
MONACO
2
18:00 PL AROUCA
PACOS FERREIRA
2X
18:00 PL NACIONAL
PENAFIEL
1
18:00 PD ALMERIA
EIBAR
1X
18:30 BL MONCHENGLADBACH
WOLFSBURG
1X
18:30 L1 OTELUL GALATI
VIITORUL
2X
18:30 PR ZENIT
ARSENAL TULA
1
18:30 ASV AIK
OREBRO
1
18:30 ASV KALMAR
HACKEN
1X
18:45 D1 SPARTA PRAHA
BRNO
1
19:00 PO GENT
CLUB BRUGGE
1X
19:00 A FIORENTINA
CAGLIARI
1
19:00 TIP HAUGESUND
MOLDE
2X
19:00 TIP LILLESTROM
STABAEK
1
19:00 TIP SARPSBORG
BODO/GLIMT
1
19:00 TIP STROMSGODSET
SANDEFJORD
1X
19:00 D1 WISLA KRAKOW
KORONA KIELCE
1
19:00 PL BENFICA
PORTO
1X
19:00 SD RECREATIVO HUELVA
GIRONA
2X
19:15 SD ZARAGOZA
NUMANCIA
1X
19:30 SL PANIONIOS
OLYMPIAKOS
2
19:30 D1 BUDAPEST HONVED
DEBRECENI
2X
19:30 PR SHAKHTER DONETSK
DINAMO KIEV
1X
20:00 AFG LITEX
CSKA SOFIA
1X
20:00 D1 RIJEKA
ISTRA 1961
1
20:00 SL RANDERS
FC COPENHAGEN
2X
20:00 D1 SPARTAK TRNAVA
SPORT PODBREZOVA
1
20:00 PD SEVILLA
RAYO VALLECANO
1
21:00 PO LIERSE
CERCLE BRUGGE
1X
21:00 L1 ASTRA GIURGIU
GAZ METAN MEDIAS
1
21:15 PL BOAVISTA
VITORIA SETUBAL
1X
21:45 A NAPOLI
SAMPDORIA
1X
22:00 L1 REIMS
LYON
2
22:00 PD CELTA
REAL MADRID
2
22:00 SD LEGANES
MIRANDES
1X

Коментирайте прогнозите сега

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Футболни прогнози и залози

Prognozi365


Безплатни футболни прогнози