Футболни прогнози за 28.2.2015

Футболни прогнози за 28.2.2015

sun_liverpol_10.1.2014

12:30 D1 PERTH GLORY
BRISBANE ROAR
1
14:00 AFG BEROE
LOKOMOTIV PLOVDIV
1X
14:00 2BL NURNBERG
KARLSRUHER
2X
14:00 2BL SANDHAUSEN
AALEN
1X
14:00 PR ZARYA LUGANSK
OLIMPIK DONETSK
1X
14:30 D1 BORAC CACAK
RAD
2X
14:30 D1 VOZDOVAC
DONJI SREM PECINCI
1
14:30 D1 NAPREDAK
RADNICKI 1923
1X
14:30 D1 SPARTAK ZLA. VODA
OFK BEOGRAD
1X
14:30 D1 VOJVODINA
MLADOST LUCANI
1
14:30 D1 SPORT PODBREZOVA
KOSICE
2X
14:45 PR WEST HAM
CRYSTAL PALACE
1
15:00 D1 JABLONEC
BOHEMIANS 1905
1
15:00 L2 STADE BRESTOIS
SOCHAUX
1
15:00 D1 SZOMBATHELYI
DIOSGYORI
2X
15:00 GS HUDIKSVALLS
MALMO
2X
15:00 GS BROMMAPOJKARNA
SIRIUS
1
15:00 GS KRISTIANSTADS
AIK
2
15:00 GS LJUNGSKILE SK
TROLLHATTAN
1
15:15 GS JARO
SJK
1X
15:30 D1 NOVI PAZAR
CUKARICKI
1X
15:30 D1 TRENCIN
DUKLA B. BYSTRICA
1
15:30 D1 RUZOMBEROK
SENICA
2X
15:30 D1 SPARTAK TRNAVA
SPARTAK MYJAVA
1X
16:00 D1 DINAMO ZAGREB
SPLIT
1
16:00 D1 APOLLON LIMASSOL
ANORTHOSIS
1X
16:00 D1 DOXA KATOKOPIAS
AEK LARNACA
2X
16:00 D1 ETHNIKOS ACHNAS
ERMIS
1X
16:00 D1 NEA SALAMIS
A.O. AYIAS NAPAS
1
16:00 D1 OMONIA
APOEL
2X
16:00 D1 OTHELLOS ATHIENOU
A.E.L.
1X
16:00 D1 BANIK OSTRAVA
SPARTA PRAHA
2
16:00 D2 AVELLINO
TERNANA
1
16:00 D2 CATANIA
FROSINONE
2X
16:00 D2 CROTONE
LIVORNO
2X
16:00 D2 MODENA
BARI
1X
16:00 D2 PERUGIA
SPEZIA
1X
16:00 D2 PRO VERCELLI
CARPI
2X
16:00 D2 VARESE
BRESCIA
1X
16:00 D2 VIRTUS ENTELLA
PESCARA
2X
16:00 D2 VIRTUS LANCIANO
CITTADELLA
1
16:00 D1 RADOMLJE
OLIMPIJA LJUBLJANA
2
16:00 D1 RUDAR VELENJE
DOMZALE
2
16:30 BL 1899 HOFFENHEIM
MAINZ 05
1X
16:30 BL BAYER LEVERKUSEN
FREIBURG
1
16:30 BL BORUSSIA DORTMUND   
SCHALKE 04
1X
16:30 BL HANNOVER 96
STUTTGART
1X
16:30 BL HERTHA BERLIN
AUGSBURG
1X
16:30 D1 BELCHATOW
WISLA KRAKOW
2X
16:30 D1 ZAWISZA BYDGOSZCZ
PIAST GLIWICE
2X
16:30 D1 CARMARTHEN TOWN
GAP CONNAH
1
16:30 D1 PORT TALBOT TOWN
NEWTOWN
1X
17:00 BL ALTACH
WOLFSBERGER
1X
17:00 AFG LITEX
LUDOGORETS
2X
17:00 PR BURNLEY
SWANSEA
1X
17:00 PR MANCHESTER UTD
SUNDERLAND
1
17:00 PR NEWCASTLE
ASTON VILLA
1X
17:00 PR STOKE CITY
HULL CITY
1X
17:00 PR WEST BROM
SOUTHAMPTON
2X
17:00 ECH BIRMINGHAM
BRENTFORD
1X
17:00 ECH BLACKPOOL
WIGAN
1X
17:00 ECH BOLTON
BRIGHTON
1X
17:00 ECH BOURNEMOUTH
BLACKBURN
1
17:00 ECH CARDIFF
WOLVES
1X
17:00 ECH CHARLTON
HUDDERSFIELD
1X
17:00 ECH FULHAM
DERBY
2X
17:00 ECH LEEDS
WATFORD
1X
17:00 ECH READING
NOTTM FOREST
1X
17:00 ECH ROTHERHAM
MILLWALL
1X
17:00 ECH SHEFFIELD WED
MIDDLESBROUGH
2X
17:00 EL1 BRISTOL CITY
ROCHDALE
1
17:00 EL1 CHESTERFIELD
FLEETWOOD TOWN
1X
17:00 EL1 COVENTRY
MILTON KEYNES DONS
   2
17:00 EL1 CRAWLEY TOWN
SHEFFIELD UTD
2
17:00 EL1 CREWE
SWINDON TOWN
2X
17:00 EL1 DONCASTER
COLCHESTER
1
17:00 EL1 GILLINGHAM
BARNSLEY
1X
17:00 EL1 NOTTS COUNTY
PORT VALE
2X
17:00 EL1 OLDHAM
PRESTON
2X
17:00 EL1 PETERBOROUGH
BRADFORD
2
17:00 EL1 SCUNTHORPE
YEOVIL
1
17:00 EL1 WALSALL
LEYTON ORIENT
1X
17:00 EL2 BURTON ALBION
NEWPORT COUNTY
1
17:00 EL2 CHELTENHAM
TRANMERE
1X
17:00 EL2 HARTLEPOOL
WIMBLEDON
2X
17:00 EL2 LUTON
ACCRINGTON
1
17:00 EL2 MANSFIELD
DAGENHAM & RED.
1X
17:00 EL2 MORECAMBE
CAMBRIDGE UNITED
1X
17:00 EL2 PLYMOUTH
BURY
1X
17:00 EL2 PORTSMOUTH
OXFORD UNITED
1
17:00 EL2 SHREWSBURY
NORTHAMPTON
1
17:00 EL2 SOUTHEND
CARLISLE
1
17:00 EL2 WYCOMBE
STEVENAGE
1X
17:00 EL2 YORK
EXETER
2X
17:00 L1 LILLE
LYON
2X
17:00 D1 KECSKEMETI TE
LOMBARD PAPA
1X
17:00 D1 NYIREGYHAZA
BUDAPEST HONVED
1
17:00 D1 PUSKAS ACADEMY
DEBRECENI
2X
17:00 PR DUNDEE UTD
PARTICK
1
17:00 PR MOTHERWELL
INVERNESS
2X
17:00 PR ROSS COUNTY
DUNDEE
2X
17:00 PR ST JOHNSTONE
KILMARNOCK
1X
17:00 PR ST MIRREN
HAMILTON
2
17:00 D1 MARIBOR
GORICA
1
17:00 PD GRANADA
BARCELONA
2
17:00 SD OSASUNA
LUGO
1X
17:00 GS HALMSTAD
SYRIANSKA
1
17:00 GS JONKOPINGS SODRA
ASSYRISKA
1X
17:00 GS MYRESJO
GOTEBORG
2
17:00 PR SHAKHTER DONETSK
VORSKLA POLTAVA
1
18:00 D1 RIJEKA
SLAVEN BELUPO
1
18:00 D1 CESKE BUDEJOVICE
BRNO
1X
18:00 D1 PRIBRAM
MLADA BOLESLAV
2X
18:00 SL HOBRO
NORDSJAELLAND
2X
18:00 PL GIL VICENTE
BOAVISTA
2X
18:00 PL NACIONAL
VITORIA SETUBAL
1
18:00 L1 IASI
GAZ METAN MEDIAS
2X
18:00 D1 PARTIZAN
RADNICKI NIS
1
18:00 GS HUDDINGE
HACKEN
2X
18:45 SL ZURICH
AARAU
1
19:00 JPL CHARLEROI
LOKEREN
1X
19:00 D1 GORNIK ZABRZE
SLASK WROCLAW
1X
19:00 PL BENFICA
ESTORIL
1
19:00 PD RAYO VALLECANO
LEVANTE
1X
19:00 SD SABADELL
ALAVES
2X
19:00 SD VALLADOLID
SPORTING GIJON
1X
19:00 SL KONYASPOR
FENERBAHCE
2
19:15 SD BARCELONA B
MALLORCA
1X
19:30 BL RAPID VIENNA
STURM GRAZ
1
19:30 BL RIED
ADMIRA WACKER
1X
19:30 BL WIENER NEUSTADT
AUSTRIA VIENNA
2X
19:30 BL EINTRACHT FRAN.
HAMBURGER
1X
19:30 D1 UJPEST
PECSI
1
19:30 ERD VITESSE
ZWOLLE
1X
20:30 L1 DINAMO BUCURESTI
UNIVERSITATEA
1
20:45 ERD AZ ALKMAAR
WILLEM II
1
20:45 ERD TWENTE
NAC BREDA
1
21:00 JPL LIERSE
GENK
2X
21:00 JPL WESTERLO
OOSTENDE
2X
21:00 JPL ZULTE-WAREGEM
MECHELEN
1X
21:00 L1 BORDEAUX
REIMS
1
21:00 L1 LENS
RENNES
1X
21:00 L1 LORIENT
BASTIA
1X
21:00 L1 METZ
EVIAN
1X
21:00 L1 TOULOUSE
ST ETIENNE
2X
21:00 PD ALMERIA
LA CORUNA
1X
21:00 SL BASEL
VADUZ
1
21:15 D1 SLAVIA PRAHA
TEPLICE
1X
21:45 A CHIEVO
MILAN
2X
21:45 ERD1 CAMBUUR
HERACLES
1
22:00 PD TIGRE
OLIMPO BB
1X
22:15 PL RIO AVE
BRAGA
2X
23:00 PD CRUCERO DEL NORTE
ROSARIO CENTRAL
2X
23:00 PD MALAGA
GETAFE
1

Коментирайте прогнозите сега

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Футболни прогнози за деня, сигурни мачове прогнозирани от типстъри с висока успеваемост. Сигурни футболни прогнози от специалисти и колонки всеки ден.

Prognozi365