Футболни прогнози за 4.4.2015

sun_liverpol_10.1.2014

07:30
J1 SENDAI
SHIMIZU
1X
08:00 J1 MONTEDIO
SHONAN
1X
09:00 J1 KAWASAKI
NIIGATA
1
09:00 J1 URAWA
YAMAGA
1
10:00 J1 FC-TOKYO
KOFU
1
11:30 D1 SYDNEY
ADELAIDE UNITED
1X
12:00 PR AMKAR
RUBIN
2X
12:30 J1 HIROSHIMA
KOBE
1
13:00 QF VITEBSK
DINAMO MINSK
2X
13:00 J1 KASHIWA
YOKOHAMA
1X
13:30 A ROMA
NAPOLI
1X
14:00 QF BREST
BELSHINA BOBRUISK
1
14:00 2BL KAISERSLAUTERN
HEIDENHEIM
1
14:00 2BL GREUTHER FURTH
EINTRACHT BRAU.
2X
14:00 D1 CRACOVIA KRAKOW
LECHIA GDANSK
2X
14:00 PR METALIST KHARKOV
METALURG DONETSK
1X
14:15 EL1 BARNSLEY
SHEFFIELD UTD
1X
14:15 EL1 SWINDON TOWN
MK DONS
2X
14:15 PR DINAMO MOSCOW
LOKOMOTIV MOSCOW
   1X
14:45 PR ARSENAL
LIVERPOOL
1X
15:00 FINAL1 ROPS
HELSINKI
2
15:00 L2 DIJON
TROYES
1X
15:00 SL PLATANIAS
VERIA
1X
15:00 D1 GYORI ETO
KECSKEMETI TE
1X
15:00 D1 SPARTAK ZLA. VODA
VOJVODINA
2X
15:00 ASV HAMMARBY
HACKEN
1X
15:30 D1 HRADEC KRALOVE
SPARTA PRAHA
2
15:30 L1 OTELUL GALATI
UNIVERS. CRAIOVA
2X
15:30 D1 DUKLA B. BYSTRICA
SENICA
2X
15:30 D1 VION ZL. MORAVCE
RUZOMBEROK
1X
15:30 D1 SPORT PODBREZOVA
SPARTAK MYJAVA
2X
16:00 QF NEMAN
BATE BORISOV
2
16:00 D1 AEK LARNACA
APOEL
2X
16:00 D1 APOLLON LIMASSOL
ANORTHOSIS
1
16:00 A ATALANTA
TORINO
2X
16:00 A CAGLIARI
LAZIO
2X
16:00 A GENOA
UDINESE
1X
16:00 A INTER
PARMA
1
16:00 A PALERMO
MILAN
2X
16:00 A SASSUOLO
CHIEVO
1X
16:00 A VERONA
CESENA
1
16:30 BL 1899 HOFFENHEIM
MONCHENGLADBACH
2X
16:30 BL BAYER LEVERKUSEN
HAMBURGER
1
16:30 BL EINTRACHT FRAN.
HANNOVER 96
1X
16:30 BL FREIBURG
KOLN
2X
16:30 BL WOLFSBURG
STUTTGART
1
16:30 BL WERDER BREMEN
MAINZ 05
1X
16:30 D1 SLASK WROCLAW
PODBESKIDZIE
1
16:30 D1 BORAC CACAK
MLADOST LUCANI
1X
16:30 D1 DONJI SREM PECINCI
CUKARICKI
2
16:30 D1 VOZDOVAC
OFK BEOGRAD
2X
16:30 D1 NAPREDAK
JAGODINA
1X
16:30 D1 NOVI PAZAR
CRVENA ZVEZDA
2
16:30 D1 RAD
RADNICKI NIS
1
16:45 PR KRASNODAR
MORDOVIA SARANSK
1
17:00 BL RED BULL SALZBURG
AUSTRIA VIENNA
1
17:00 AFG MAREK
SLAVIA SOFIA
2X
17:00 PR EVERTON
SOUTHAMPTON
1X
17:00 PR LEICESTER
WEST HAM
2X
17:00 PR MANCHESTER UTD
ASTON VILLA
1
17:00 PR SWANSEA
HULL CITY
1
17:00 PR WEST BROM
QPR
1X
17:00 ECH BOLTON
BLACKPOOL
1
17:00 ECH LEEDS
BLACKBURN
1X
17:00 ECH READING
CARDIFF
1X
17:00 ECH SHEFFIELD WED
HUDDERSFIELD
1X
17:00 D1 PECSI
DEBRECENI
2
17:00 PR ABERDEEN
PARTICK
1
17:00 PR DUNDEE UTD
ROSS COUNTY
1
17:00 PR HAMILTON
ST JOHNSTONE
1X
17:00 PR INVERNESS
DUNDEE
1X
17:00 PR KILMARNOCK
MOTHERWELL
1
17:00 D1 GORICA
CELJE
2X
17:00 D1 MARIBOR
KRKA
1
17:00 PD SEVILLA
ATHLETIC B
1X
17:00 SD MIRANDES
SABADELL
1
17:00 ASV KALMAR
HELSINGBORG
2X
17:00 PR CHERNOMORETS
DINAMO KIEV
2
17:00 PR VORSKLA POLTAVA
DNEPR
2X
18:00 D1 RIJEKA
DINAMO ZAGREB
2X
18:00 D1 CESKE BUDEJOVICE
JABLONEC
2
18:00 D1 DUKLA PRAHA
SLOVACKO
1X
18:00 D1 PRIBRAM
VYSOCINA JIHLAVA
1X
18:00 D1 TEPLICE
MLADA BOLESLAV
1X
18:00 SL SONDERJYSKE
NORDSJAELLAND
1X
18:00 L1 GUINGAMP
LYON
2X
18:00 PL PENAFIEL
BOAVISTA
2X
18:00 L1 ASTRA GIURGIU
CLUJ
1
18:30 D1 ZILINA
KOSICE
1
18:45 SL THUN
ST. GALLEN
1X
18:45 SL ZURICH
LUZERN
1
19:00 ELPO OOSTENDE
LOKEREN
2X
19:00 D1 BELCHATOW
LECH POZNAN
2
19:00 PL BENFICA
NACIONAL
1
19:00 PR SPARTAK MOSCOW
KUBAN
1X
19:00 D1 PARTIZAN
RADNICKI
1
19:00 D1 OLIMPIJA LJUBLJANA
ZAVRC
1X
19:00 PD CORDOBA
ATL. MADRID
2
19:00 SD GIRONA
VALLADOLID
1X
19:15 SD LUGO
MALLORCA
1X
19:30 BL ADMIRA WACKER
GRODIG
1X
19:30 BL RAPID VIENNA
WOLFSBERGER
1
19:30 BL ALTACH
WIENER NEUSTADT
1
19:30 PR CHELSEA
STOKE CITY
1
19:30 BL BORUSSIA DORTMUND   
BAYERN MUNICH
1X
19:30 SL PANATHINAIKOS
ASTERAS TRIPOLIS
1X
19:30 D1 DIOSGYORI
PAKS
1X
19:30 D1 DUNAUJVAROS PASE
NYIREGYHAZA
2X
19:30 D1 MTK BUDAPEST
LOMBARD PAPA
1
19:30 A FIORENTINA
SAMPDORIA
1X
19:30 ERD ZWOLLE
WILLEM II
1X
19:30 ERD VITESSE
GRONINGEN
1
20:00 AFG LUDOGORETS
CSKA SOFIA
1X
20:00 D1 HAJDUK SPLIT
SPLIT
1
20:00 PL BELENENSES
MOREIRENSE
1X
20:30 PR LIMERICK
DUNDALK
2
20:30 L1 UNIVERSITATEA CLUJ
RAPID BUCURESTI
1X
20:45 ERD HEERENVEEN
NAC BREDA
1
21:00 ELPO WESTERLO
MOUSCRON
1X
21:00 RPO CERCLE BRUGGE
LIERSE
1X
21:00 L1 LILLE
REIMS
1
21:00 L1 LORIENT
RENNES
1X
21:00 L1 METZ
TOULOUSE
1X
21:00 L1 MONTPELLIER
BASTIA
1
21:00 L1 NICE
EVIAN
1X
21:00 PD ALMERIA
LEVANTE
1X
21:00 SL BASEL
AARAU
1
21:05 D1 RUDAR VELENJE
LUKA KOPER
1X
21:15 D1 SLAVIA PRAHA
BOHEMIANS 1905
1X
21:30 D1 LEGIA WARSZAWA
PIAST GLIWICE
1
21:30 PR LONGFORD TOWN
ST. PATRICKS ATH.
2X
21:45 ERD DORDRECHT
HERACLES
1X
21:45 ERD TWENTE
PSV
2X
22:00 A JUVENTUS
EMPOLI
1
22:00 MLS CHICAGO FIRE
TORONTO
1X
22:15 PL PACOS FERREIRA
SPORTING
2X
22:30 SD ALBACETE
LAS PALMAS
2X
23:00 PD AT.RAFAELA
TEMPERLEY
1X
23:00 PD MALAGA
REAL SOCIEDAD
1X

Коментирайте прогнозите сега

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Супер Toчни и Сигурни Прогнози за Футбол напълно Безплатно

Prognozi365