Футболни прогнози за 4.4.2015

sun_liverpol_10.1.2014

07:30
J1SENDAI
SHIMIZU
1X
08:00J1MONTEDIO
SHONAN
1X
09:00J1KAWASAKI
NIIGATA
1
09:00J1URAWA
YAMAGA
1
10:00J1FC-TOKYO
KOFU
1
11:30D1SYDNEY
ADELAIDE UNITED
1X
12:00PRAMKAR
RUBIN
2X
12:30J1HIROSHIMA
KOBE
1
13:00QFVITEBSK
DINAMO MINSK
2X
13:00J1KASHIWA
YOKOHAMA
1X
13:30AROMA
NAPOLI
1X
14:00QFBREST
BELSHINA BOBRUISK
1
14:002BLKAISERSLAUTERN
HEIDENHEIM
1
14:002BLGREUTHER FURTH
EINTRACHT BRAU.
2X
14:00D1CRACOVIA KRAKOW
LECHIA GDANSK
2X
14:00PRMETALIST KHARKOV
METALURG DONETSK
1X
14:15EL1BARNSLEY
SHEFFIELD UTD
1X
14:15EL1SWINDON TOWN
MK DONS
2X
14:15PRDINAMO MOSCOW
LOKOMOTIV MOSCOW
  1X
14:45PRARSENAL
LIVERPOOL
1X
15:00FINAL1ROPS
HELSINKI
2
15:00L2DIJON
TROYES
1X
15:00SLPLATANIAS
VERIA
1X
15:00D1GYORI ETO
KECSKEMETI TE
1X
15:00D1SPARTAK ZLA. VODA
VOJVODINA
2X
15:00ASVHAMMARBY
HACKEN
1X
15:30D1HRADEC KRALOVE
SPARTA PRAHA
2
15:30L1OTELUL GALATI
UNIVERS. CRAIOVA
2X
15:30D1DUKLA B. BYSTRICA
SENICA
2X
15:30D1VION ZL. MORAVCE
RUZOMBEROK
1X
15:30D1SPORT PODBREZOVA
SPARTAK MYJAVA
2X
16:00QFNEMAN
BATE BORISOV
2
16:00D1AEK LARNACA
APOEL
2X
16:00D1APOLLON LIMASSOL
ANORTHOSIS
1
16:00AATALANTA
TORINO
2X
16:00ACAGLIARI
LAZIO
2X
16:00AGENOA
UDINESE
1X
16:00AINTER
PARMA
1
16:00APALERMO
MILAN
2X
16:00ASASSUOLO
CHIEVO
1X
16:00AVERONA
CESENA
1
16:30BL1899 HOFFENHEIM
MONCHENGLADBACH
2X
16:30BLBAYER LEVERKUSEN
HAMBURGER
1
16:30BLEINTRACHT FRAN.
HANNOVER 96
1X
16:30BLFREIBURG
KOLN
2X
16:30BLWOLFSBURG
STUTTGART
1
16:30BLWERDER BREMEN
MAINZ 05
1X
16:30D1SLASK WROCLAW
PODBESKIDZIE
1
16:30D1BORAC CACAK
MLADOST LUCANI
1X
16:30D1DONJI SREM PECINCI
CUKARICKI
2
16:30D1VOZDOVAC
OFK BEOGRAD
2X
16:30D1NAPREDAK
JAGODINA
1X
16:30D1NOVI PAZAR
CRVENA ZVEZDA
2
16:30D1RAD
RADNICKI NIS
1
16:45PRKRASNODAR
MORDOVIA SARANSK
1
17:00BLRED BULL SALZBURG
AUSTRIA VIENNA
1
17:00AFGMAREK
SLAVIA SOFIA
2X
17:00PREVERTON
SOUTHAMPTON
1X
17:00PRLEICESTER
WEST HAM
2X
17:00PRMANCHESTER UTD
ASTON VILLA
1
17:00PRSWANSEA
HULL CITY
1
17:00PRWEST BROM
QPR
1X
17:00ECHBOLTON
BLACKPOOL
1
17:00ECHLEEDS
BLACKBURN
1X
17:00ECHREADING
CARDIFF
1X
17:00ECHSHEFFIELD WED
HUDDERSFIELD
1X
17:00D1PECSI
DEBRECENI
2
17:00PRABERDEEN
PARTICK
1
17:00PRDUNDEE UTD
ROSS COUNTY
1
17:00PRHAMILTON
ST JOHNSTONE
1X
17:00PRINVERNESS
DUNDEE
1X
17:00PRKILMARNOCK
MOTHERWELL
1
17:00D1GORICA
CELJE
2X
17:00D1MARIBOR
KRKA
1
17:00PDSEVILLA
ATHLETIC B
1X
17:00SDMIRANDES
SABADELL
1
17:00ASVKALMAR
HELSINGBORG
2X
17:00PRCHERNOMORETS
DINAMO KIEV
2
17:00PRVORSKLA POLTAVA
DNEPR
2X
18:00D1RIJEKA
DINAMO ZAGREB
2X
18:00D1CESKE BUDEJOVICE
JABLONEC
2
18:00D1DUKLA PRAHA
SLOVACKO
1X
18:00D1PRIBRAM
VYSOCINA JIHLAVA
1X
18:00D1TEPLICE
MLADA BOLESLAV
1X
18:00SLSONDERJYSKE
NORDSJAELLAND
1X
18:00L1GUINGAMP
LYON
2X
18:00PLPENAFIEL
BOAVISTA
2X
18:00L1ASTRA GIURGIU
CLUJ
1
18:30D1ZILINA
KOSICE
1
18:45SLTHUN
ST. GALLEN
1X
18:45SLZURICH
LUZERN
1
19:00ELPOOOSTENDE
LOKEREN
2X
19:00D1BELCHATOW
LECH POZNAN
2
19:00PLBENFICA
NACIONAL
1
19:00PRSPARTAK MOSCOW
KUBAN
1X
19:00D1PARTIZAN
RADNICKI
1
19:00D1OLIMPIJA LJUBLJANA
ZAVRC
1X
19:00PDCORDOBA
ATL. MADRID
2
19:00SDGIRONA
VALLADOLID
1X
19:15SDLUGO
MALLORCA
1X
19:30BLADMIRA WACKER
GRODIG
1X
19:30BLRAPID VIENNA
WOLFSBERGER
1
19:30BLALTACH
WIENER NEUSTADT
1
19:30PRCHELSEA
STOKE CITY
1
19:30BLBORUSSIA DORTMUND  
BAYERN MUNICH
1X
19:30SLPANATHINAIKOS
ASTERAS TRIPOLIS
1X
19:30D1DIOSGYORI
PAKS
1X
19:30D1DUNAUJVAROS PASE
NYIREGYHAZA
2X
19:30D1MTK BUDAPEST
LOMBARD PAPA
1
19:30AFIORENTINA
SAMPDORIA
1X
19:30ERDZWOLLE
WILLEM II
1X
19:30ERDVITESSE
GRONINGEN
1
20:00AFGLUDOGORETS
CSKA SOFIA
1X
20:00D1HAJDUK SPLIT
SPLIT
1
20:00PLBELENENSES
MOREIRENSE
1X
20:30PRLIMERICK
DUNDALK
2
20:30L1UNIVERSITATEA CLUJ
RAPID BUCURESTI
1X
20:45ERDHEERENVEEN
NAC BREDA
1
21:00ELPOWESTERLO
MOUSCRON
1X
21:00RPOCERCLE BRUGGE
LIERSE
1X
21:00L1LILLE
REIMS
1
21:00L1LORIENT
RENNES
1X
21:00L1METZ
TOULOUSE
1X
21:00L1MONTPELLIER
BASTIA
1
21:00L1NICE
EVIAN
1X
21:00PDALMERIA
LEVANTE
1X
21:00SLBASEL
AARAU
1
21:05D1RUDAR VELENJE
LUKA KOPER
1X
21:15D1SLAVIA PRAHA
BOHEMIANS 1905
1X
21:30D1LEGIA WARSZAWA
PIAST GLIWICE
1
21:30PRLONGFORD TOWN
ST. PATRICKS ATH.
2X
21:45ERDDORDRECHT
HERACLES
1X
21:45ERDTWENTE
PSV
2X
22:00AJUVENTUS
EMPOLI
1
22:00MLSCHICAGO FIRE
TORONTO
1X
22:15PLPACOS FERREIRA
SPORTING
2X
22:30SDALBACETE
LAS PALMAS
2X
23:00PDAT.RAFAELA
TEMPERLEY
1X
23:00PDMALAGA
REAL SOCIEDAD
1X

Коментирайте прогнозите сега

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Супер Toчни и Сигурни Прогнози за Футбол напълно Безплатно

Prognozi365