Прогнози за деня – Петък 2.2.2018
Тук ще намерите прогнози на голяма част от мачовете които ще се играят днес. Футболните прогнози са много добре анализирани и зад тях стоят много аргументи, като форма на отбора, брой победи при домакинства и гостувания, резултати между отбори, отбелязани и допускани голове в предходните мачове и много други фактори за да бъде успешна прогнозата ни за футболната среща.
10:50 | Сидни – Уелингтън Финикс | 1 |
13:00 | Падидех Хорасан Машхад – Трактор Сази Табриз | 1 DNB |
13:00 | Сепидроод Рещ – Естеглал Хузестан | 1 DNB |
14:20 | Персеполис Техеран – Сепахан Исфахан | -2.5 |
15:45 | Парс Джонуби Джем – Сайпа Карадж | 1 DNB |
17:00 | Манисаспор – Газиантепспор | 1 |
18:00 | Сепси Сфънту Георге – Поли Тимишоара | X2 |
19:00 | Бурсаспор – Бешикташ | г/г |
19:30 | Нюрнберг – Ерцгебирге Ауе | 1 |
19:30 | Фортуна Дюселдорф – Зандхаузен | 1 DNB |
20:00 | Веен Висбаден – Карлсруе | г/г |
20:00 | Шпортфройнде Лоте – Аален | г/г |
20:45 | Виторул Констанца – Астра Гюргево | 1 DNB |
21:00 | Бурж-Перона – Клермонт Фут | 2 DNB |
21:00 | Кювили-Руан – Шатору | Х2 |
21:00 | Ним – Аячо | 1 |
21:00 | Орлеан – Льо Авър | X2 |
21:00 | Париж ФК – Шамоа Ниор | 1 |
21:00 | Сошо – Газелек Аячо | 1 |
21:00 | Тур – Оксер | Х2 |
21:00 | Антанта ССГ – Шамбли | 1 DNB |
21:00 | Булон – Лавал | X2 |
21:00 | Дюнкерк – Гренобъл Фут 38 | X2 |
21:00 | Конкарно – Лез Ербиер | 1X |
21:00 | По – Консолат Марсилия | 1 |
21:00 | Ред Стар Париж – Авранш | 1 |
21:00 | Шоле – Лион-Дюшер | 1 DNB |
21:00 | Витес – Грьонинген | +2.5 |
21:00 | Алмере Сити – Дордрехт | 1 |
21:00 | Волендам – Фортуна Ситард | 2 DNB |
21:00 | Де Граафшап – Йънг Утрехт | 1 |
21:00 | Ден Бош – Телстар | г/г |
21:00 | Еммен – НЕК Ниймеген | X2 |
21:00 | Камбур – Го Ахед Игълс | +2.5 |
21:00 | ФК Айндховен – Ваалвийк | г/г |
21:30 | Роял Антверпен – Ваасланд-Беверен | 1 DNB |
21:30 | Оуд Хеверле Льовен – Серкъл Брюж | X |
21:30 | Кьолн – Борусия Дортмунд | 2 |
21:30 | Емполи – Палермо | X2 |
21:45 | Олимпик Марсилия – Метц | +2.5 |
22:00 | Болтън – Бристъл Сити | X2 |
22:00 | Реал Сосиедад – Депортиво Ла Коруня | X |
23:15 | Сао Бенто SP – Санто Андре SP | 1 |