Англия –
Висша Лига
|
14:30
|
Тотнъм –
Арсенал
|
1
|
17:00
|
Борнемут –
Манчестър Сити
|
+2.5
|
17:00
|
Брайтън –
Хъдърсфийлд
|
1
|
17:00
|
Бърнли –
Кристъл Палас
|
X2
|
17:00
|
Манчестър
Юнайтед – Саутхямптън
|
1
|
17:00
|
Уулвърхямптън
– Кардиф
|
1
|
19:30
|
Уест Хям –
Нюкасъл
|
1
|
Англия –
Чемпиъншип
|
17:00
|
Астън Вила
– Дарби Каунти
|
+2.5
|
17:00
|
Брентфорд
– Куинс Парк Рейнджърс
|
1
|
17:00
|
Ипсуич –
Рединг
|
X2
|
17:00
|
Милуол –
Норич
|
X2
|
17:00
|
Престън –
Бристъл Сити
|
-2.5
|
17:00
|
Родъръм
Юнайтед – Блекбърн
|
1X
|
17:00
|
Сток Сити
– Нотингам Форест
|
1X
|
17:00
|
Суонзи –
Болтън
|
1
|
17:00
|
Уигън –
Мидълзбро
|
X2
|
17:00
|
Хъл Сити –
Бирмингам
|
1X
|
Англия –
Първа Лига
|
14:30
|
Саутенд –
Барнзли
|
2
|
17:00
|
Акрингтън
Стенли – Ковънтри
|
1X
|
17:00
|
Бристол
Роувърс – Блекпул
|
1X
|
17:00
|
Бъртън
Албион – Уолсол
|
1
|
17:00
|
Донкастър
– Чарлтън
|
+2.5
|
17:00
|
Оксфорд
Юнайтед – Скънторп
|
1
|
17:00
|
Питърбъро
– Уикъмб
|
1X
|
17:00
|
Портсмут –
Брадфорд Сити
|
1
|
17:00
|
Съндърланд
– Плимут
|
1
|
17:00
|
Флийтууд
Таун – Джилингам
|
1
|
17:00
|
Шросбъри
Таун – Уимбълдън
|
1
|
Англия –
Втора Лига
|
17:00
|
Гримсби
Таун – Кембридж Юнайтед
|
1X
|
17:00
|
Екзитър –
Транмиър Роувърс
|
-2.5
|
17:00
|
Йоувил –
Моркамб
|
1X
|
17:00
|
Крю
Александра – Нортхямптън Таун
|
+2.5
|
17:00
|
Мансфийлд
Таун – Челтнъм Таун
|
1
|
17:00
|
Милтън
Кийнс Донс – Кроули Таун
|
1
|
17:00
|
Нотс
Каунти – Порт Вейл
|
1X
|
17:00
|
Нюпорт
Каунти – Карлайл
|
1X
|
17:00
|
Олдъм –
Стивънидж Бороу
|
1
|
17:00
|
Суиндън –
Колчестър
|
-2.5
|
17:00
|
Форест
Грийн Роувърс – Линкълн Сити
|
1X
|
Англия –
Национална Лига
|
17:00
|
Алдършот
Таун – Гейтсхед
|
-2.5
|
17:00
|
Барнет –
Бароу
|
-2.5
|
17:00
|
Бромли –
Боръм Ууд
|
-2.5
|
17:00
|
Доувър
Атлетик – Брейнтри Таун
|
1
|
17:00
|
Ебсфлийт
Юнайтед – Салфорд Сити
|
1X
|
17:00
|
Ийстли –
Халифакс Таун
|
-2.5
|
17:00
|
Рексъм –
Честърфийлд
|
1
|
17:00
|
Сътън
Юнайтед – Хартлипул
|
-2.5
|
17:00
|
Файлд –
Мейдънхед Юнайтед
|
1
|
17:00
|
Хавант и
Уотърлувил – Лейтън Ориент
|
2
|
17:00
|
Харогейт
Таун – Дагенъм и Редбридж
|
1
|
19:20
|
Солихъл
Муурс – Мейдстоун Юнайтед
|
1
|
Германия –
Бундеслига
|
16:30
|
Айнтрахт
Франкфурт – Хофенхайм
|
1X
|
16:30
|
Байер
Леверкузен – Фрайбург
|
1
|
16:30
|
Нюрнберг –
РБ Лайпциг
|
2
|
16:30
|
Херта
Берлин – Майнц 05
|
1
|
16:30
|
Шалке 04 –
Фортуна Дюселдорф
|
1
|
19:30
|
Борусия
М’Гладбах – Байерн Мюнхен
|
2
|
Германия –
Втора Бундеслига
|
14:00
|
Зандхаузен
– Ерцгебирге Ауе
|
1
|
14:00
|
Падерборн
– Санкт Паули
|
1
|
14:00
|
Хайденхайм
– Ян Регенсбург
|
1X
|
Испания –
Примера Дивисион
|
14:00
|
Еспаньол –
Валядолид
|
1
|
17:15
|
Виляреал –
Алавес
|
1
|
19:30
|
Уеска –
Севиля
|
2
|
21:45
|
Реал
Мадрид – Барселона
|
X2
|
Испания –
Сегунда Дивисион
|
17:00
|
Кадис –
Албасете
|
1
|
19:00
|
Кордоба –
Малага
|
2
|
19:00
|
Осасуна –
Химнастик де Тарагона
|
1
|
Италия –
Серия А
|
16:00
|
Емполи –
Парма
|
1X
|
21:30
|
Лацио –
Рома
|
+2.5
|
Италия –
Серия Б
|
16:00
|
Бреша –
Читадела
|
1
|
16:00
|
Карпи –
Асколи
|
X2
|
16:00
|
Падуа –
Кротоне
|
-2.5
|
19:00
|
Палермо –
Лече
|
-2.5
|
Франция –
Лига 1
|
18:00
|
Каен –
Пари Сен Жермен
|
2
|
21:00
|
Анже –
Монако
|
X2
|
21:00
|
Реймс –
Амиен
|
1
|
Франция –
Лига 2
|
15:45
|
Лориен –
Орлеан
|
1
|
Австрия –
Бундеслига
|
18:00
|
Алтах –
Адмира Вакер Мьодлинг
|
1
|
18:00
|
Ред Бул
Залцбург – Волфсбергер
|
+2.5
|
18:00
|
Санкт
Пьолтен – Рапид Виена
|
2
|
Австрия –
Втора Лига
|
15:30
|
Винер
Нойщат – Аустрия Лустенау
|
1X
|
15:30
|
Джуниърс
ОО – Лафниц
|
X2
|
Белгия –
Първа Дивизия А
|
19:00
|
Шарлероа –
Генк
|
2
|
21:00
|
Кортрийк –
Серкъл Брюж
|
1
|
21:00
|
Остенде –
Ваасланд-Беверен
|
1
|
21:30
|
Клуб Брюж
– Сент Трюиден
|
1
|
България –
Първа ПФЛ
|
12:30
|
Дунав Русе
– Ботев Пловдив
|
2
|
15:00
|
Локомотив
Пловдив – Берое
|
X2
|
17:30
|
ЦСКА София
– Септември София
|
1
|
Гърция –
Супер Лига
|
19:00
|
Арис Солун
– АЕК Атина
|
X2
|
19:30
|
Пас Янина
– Ксанти
|
-2.5
|
Дания –
Суперлига
|
17:00
|
Есберг –
Хорсенс
|
1
|
Израел –
Висша Лига
|
16:00
|
Макаби
Хайфа – Бней Сахнин
|
1
|
18:00
|
Бней
Йехуда – Ирони Кирят Шмона
|
1
|
18:20
|
МС Ашдод –
Макаби Тел Авив
|
2
|
20:30
|
Макаби
Нетаня – Бейтар Йерусалим
|
1X
|
Ирландия –
Първа Дивизия
|
21:00
|
Коб
Рамблърс – Атлон Таун
|
1
|
21:30
|
Лонгфорд
Таун – Дрогеда Юнайтед
|
X2
|
Полша –
Екстракласа
|
16:30
|
Заглембие
Сосновец – Корона Келце
|
X2
|
19:00
|
Ягиелония
Бялисток – Гурник Забже
|
1
|
21:30
|
Висла
Плоцк – Краковия Краков
|
-2.5
|
Полша –
Първа Лига
|
14:45
|
Подбескидзе
– Стал Мелец
|
-2.5
|
17:00
|
Битовия
Битов – Варта Познан
|
-2.5
|
17:00
|
Стомил
Олщин – ГКС Тихи
|
2
|
18:00
|
ГКС
Ястшембе-Здруй – Одра Ополе
|
-2.5
|
18:00
|
ЛКС Лодз –
Гарбарния Краков
|
1
|
18:00
|
Пуща
Неполомице – Хойничанка Хойнице
|
-2.5
|
18:00
|
Сандеця
Нови Сонч – Термалика Нечеча
|
-2.5
|
Португалия
– Примейра Лига
|
17:30
|
Насионал
Мадейра – Тондела
|
-2.5
|
20:00
|
Морейрензе
– Витория Сетубал
|
1
|
22:30
|
Порто –
Бенфика
|
1X
|
Португалия
– Сегунда Лига
|
13:00
|
Пасош
Ферейра – Витория Гимараеш Б
|
1
|
17:00
|
Мафра –
Ароука
|
-2.5
|
17:00
|
Спортинг
Брага Б – Оливейрензе
|
-2.5
|
Румъния –
Лига I
|
13:00
|
Газ Метан
Медиаш – Дунареа Кълъраш
|
1X
|
19:00
|
Волунтари
– ФК ФКСБ
|
2
|
Русия –
Премиер Лига
|
10:30
|
Урал
Свердловска о. – Зенит Санкт П.
|
2
|
13:00
|
Арсенал
Тула – ЦСКА Москва
|
2
|
15:30
|
Локомотив
Москва – Криля Советов
|
1
|
18:00
|
Рубин
Казан – Ахмат Грозни
|
1X
|
Северна
Ирландия – Премиършип
|
17:00
|
Гленавон –
Клифтънвил
|
1
|
Словакия –
Суперлига
|
16:30
|
ДАК
Дунайска Стреда – Сеница
|
1
|
16:30
|
Жилина –
Злате Моравце
|
1
|
16:30
|
Нитра –
Серед
|
+2.5
|
16:30
|
Ружомберок
– Земплин Михаловце
|
1
|
16:30
|
Тренчин –
Железарна Подбрезова
|
1
|
Словения –
Първа Лига
|
18:00
|
Мура –
Домжале
|
X2
|
21:00
|
Олимпия
Любляна – Целие
|
1
|
Сърбия –
Суперлига
|
16:00
|
Вождовац
Белград – Войводина Нови Сад
|
-2.5
|
16:00
|
Динамо
Враня – Напредак Крушевац
|
X2
|
16:00
|
Пролетер
Нови Сад – Младост Лучани
|
1
|
16:00
|
Раднички
Ниш – Радник Сурдулица
|
1
|
16:00
|
Спартак
Суботица – Чукарички
|
X2
|
19:00
|
Цървена
Звезда Б. – Партизан Белград
|
1
|
Турция –
Супер Лига
|
15:00
|
Бурсаспор
– Сивасспор
|
1
|
15:00
|
Кайзериспор
– Бешикташ
|
X2
|
18:00
|
Фенербахче
– Ризеспор
|
1
|
Уелс –
Купа на Уелс
|
16:30
|
Бала Таун
– Кардиф Метрополитън
|
1
|
16:30
|
Ландидно –
Дъ Ню Сейнтс
|
2
|
Украйна –
Премиер Лига
|
14:00
|
Десна
Чернигов – Динамо Киев
|
2
|
17:00
|
Черноморец
Одеса – Шахтьор Донецк
|
+2.5
|
Унгария –
НП I
|
18:00
|
Мезьокьовешд
– Пакш
|
-2.5
|
18:00
|
МОЛ Види –
Кишварда
|
1
|
18:00
|
Пушкаш
Академи – Дебрецен
|
X2
|
18:00
|
Уйпещ –
МТК Будапеща
|
1
|
18:00
|
Хонвед
Будапеща – Халадаш Сомбатхей
|
1
|
20:30
|
Ференцварош
– Диошдьор
|
1
|
Финландия
– Купа на Финландия
|
14:00
|
Хонка –
Интер Турку
|
1
|
15:30
|
АС Оулу –
МуСа Пори
|
1
|
Холандия –
Ередивизи
|
19:30
|
Хераклес –
Утрехт
|
X2
|
20:45
|
Екселсиор
– ПСВ Айндховен
|
+2.5
|
21:45
|
Витес –
НАК Бреда
|
1
|
Хърватска
– Първа Лига
|
16:00
|
ХНК Горица
– Рудеш Загреб
|
+2.5
|
18:30
|
Локомотив
Загреб – Динамо Загреб
|
2
|
Чехия –
Първа Лига
|
16:00
|
Виктория
Пилзен – Яблонец
|
1
|
16:00
|
Дукла
Прага – Сигма Оломоуц
|
-2.5
|
16:00
|
Прибрам –
Карвина
|
-2.5
|
16:00
|
Словачко –
Млада Болеслав
|
1X
|
18:00
|
Слован
Либерец – Спарта Прага
|
-2.5
|
Чехия –
Национална Лига
|
11:15
|
Тринец –
Усти над Лабем
|
1X
|
11:15
|
Хрудим –
Збройовка Бърно
|
X2
|
Швейцария
– Суперлига
|
20:00
|
Грасхопърс
– Люцерн
|
X2
|
20:00
|
Йънг Бойс
– Сион
|
1
|
Швеция –
Купа на Швеция
|
15:00
|
АИК
Стокхолм – Йоргрите
|
1
|
15:00
|
Йонкьопинг
Содра – Норбю
|
1
|
15:00
|
Норкьопинг
– АФК Ескилстюна
|
+2.5
|
17:00
|
Дегерфорш
– Йостерс
|
X2
|
17:00
|
Малмьо –
Фалкенберг
|
1
|
17:00
|
Хакен –
Бромапойкарна
|
1
|
Шотландия
– Премиършип
|
17:00
|
Килмарнък
– Мъдъруел
|
-2.5
|
17:00
|
Сейнт
Мирън – Ливингстън
|
X2
|
Шотландия
– Чемпиъншип
|
17:00
|
Дънфърмлин
– Куин ъф Саут
|
1
|
Шотландия
– Първа Лига
|
17:00
|
Дъмбартън
– Арброут
|
2
|
17:00
|
Еърдри –
Монтроуз
|
+2.5
|
17:00
|
Стенхаусмюър
– Брихин Сити
|
1
|
17:00
|
Странрар –
Рейт Роувърс
|
2
|
17:00
|
Форфар
Атлетик – Ийст Файф
|
+2.5
|
Шотландия
– Втора Лига
|
17:00
|
Албион
Роувърс – Берик Рейнджърс
|
+2.5
|
17:00
|
Анан
Атлетик – Куинс парк ФК
|
1
|
17:00
|
Каудънбийт
– Стърлинг Албиън
|
X2
|
17:00
|
Клайд –
Единбург Сити
|
1X
|
17:00
|
Питърхед –
Елгин Сити
|
1
|
Шотландия
– Купа на Шотландия
|
19:15
|
Хибърниън
– Селтик
|
2
|
Аржентина
– Суперлига
|
00:00
|
Сан
Лоренцо д. – Архентинос Хуниорс
|
-2.5
|
02:10
|
Унион
Санта Фе – Бока Хуниорс
|
X2
|
22:10
|
Росарио
Сентрал – Белграно Кордоба
|
1X
|
Мексико –
Примера Дивисион
|
05:00
|
Монаркас
Морелия – Америка Мексико
|
2
|
05:00
|
Тихуана –
Атлас Гуадалахара
|
-2.5
|
САЩ –
Висша Лига
|
20:00
|
Филаделфия
Юнион – Торонто
|
1
|
21:30
|
Орландо
Сити – Ню Йорк Сити
|
+2.5
|
23:30
|
Далас – Ню
Инглънд Революшън
|
1
|
23:30
|
Кълъмбъс
Крю – Ню Йорк Ред Булс
|
+2.5
|
Япония –
Джей Лига Дивизия 1
|
06:00
|
Йокохама
Ф-Маринос – Вегалта Сендай
|
+2.5
|
07:00
|
Нагоя
Грампус – Серезо Осака
|
1X
|
07:00
|
Шимизу
Ес-Пулс – Гамба Осака
|
1
|
08:00
|
Висел Кобе
– Саган Тошу
|
-2.5
|
09:00
|
Оита
Тринита – Мацумото Ямага
|
1X
|
09:00
|
Урава Ред
Даймъндс – Консадол Сапоро
|
1
|
09:00
|
Шонан
Белмар – Токио
|
X2
|