Футболни прогнози за 18.4.2015

Футболни прогнози за 18.4.2015

sun_liverpol_10.1.2014

08:00
J1 KOFU
TOSU
2X
08:00 J1 MONTEDIO
YAMAGA
1X
08:00 J1 NIIGATA
KOBE
1X
08:00 J1 SENDAI
KAWASAKI
1X
10:00 D1 WESTERN SYDNEY
ADELAIDE UNITED
2X
10:00 J1 FC-TOKYO
HIROSHIMA
1
11:00 J1 URAWA
YOKOHAMA
1
12:30 D1 BRISBANE ROAR
MELBOURNE VICTORY
2X
12:30 J1 SHONAN
G-OSAKA
2X
13:00 J1 NAGOYA
SHIMIZU
1X
13:00 PR UFA
LOKOMOTIV MOSCOW

2
14:00 2BL 1860 MUNICH
BOCHUM
1X
14:00 2BL AALEN
EINTRACHT BRAU.
2X
14:00 PR METALIST KHARKOV
KARPATY LVIV
1
14:15 ECH WOLVES
IPSWICH
1X
14:15 SF HIBERNIAN
FALKIRK
1
15:00 L2 DIJON
ANGERS
1X
15:00 SL PANAITOLIKOS
KALLONI AEL
1X
15:00 D1 MTK BUDAPEST
GYORI ETO
1
15:30 L1 BOTOSANI
CEAHLAUL
1X
16:00 D1 NAFTAN
GRANIT
1X
16:00 D1 ANORTHOSIS
AEK LARNACA
2X
16:00 D1 OMONIA
APOLLON LIMASSOL
2X
16:00 SL VESTSJAELLAND
AALBORG
2X
16:00 B BOLOGNA
SPEZIA
1
16:00 B CARPI
BRESCIA
1
16:00 B CROTONE
VIRTUS LANCIANO
1X
16:00 B PESCARA
MODENA
1X
16:00 B TERNANA
PERUGIA
2X
16:00 B TRAPANI
BARI
1X
16:00 B VARESE
AVELLINO
2X
16:00 PR MORDOVIA SARANSK
SPARTAK MOSCOW
2X
16:30 BL 1899 HOFFENHEIM
BAYERN MUNICH
2X
16:30 BL BAYER LEVERKUSEN
HANNOVER 96
1
16:30 BL BORUSSIA DORTMUND    
PADERBORN 07
1
16:30 BL HERTHA BERLIN
KOLN
1X
16:30 BL FREIBURG
MAINZ 05
2X
16:30 TIP MJONDALEN
START
2X
16:30 D1 SLASK WROCLAW
LECHIA GDANSK
1X
17:00 BL RIED
RAPID VIENNA
2X
17:00 D1 GOMEL
NEMAN
1
17:00 AFG BOTEV PLOVDIV
BEROE
1X
17:00 PR CRYSTAL PALACE
WEST BROM
1X
17:00 PR EVERTON
BURNLEY
1
17:00 PR LEICESTER
SWANSEA
1X
17:00 PR STOKE CITY
SOUTHAMPTON
1X
17:00 ECH1 BLACKBURN
NOTTM FOREST
1X
17:00 ECH BLACKPOOL
FULHAM
2X
17:00 ECH BOURNEMOUTH
SHEFFIELD WED
1
17:00 ECH BRENTFORD
BOLTON
1
17:00 ECH CARDIFF
MILLWALL
1X
17:00 ECH CHARLTON
LEEDS
1X
17:00 ECH HUDDERSFIELD
DERBY
2X
17:00 ECH WATFORD
BIRMINGHAM
1
17:00 ECH WIGAN
BRIGHTON
2X
17:00 EL1 BARNSLEY
PETERBOROUGH
1X
17:00 EL1 BRISTOL CITY
COVENTRY
1
17:00 EL1 COLCHESTER
SCUNTHORPE
2X
17:00 EL1 CRAWLEY TOWN
NOTTS COUNTY
1X
17:00 EL1 CREWE
WALSALL
1X
17:00 EL1 DONCASTER
FLEETWOOD TOWN
1X
17:00 EL1 GILLINGHAM
ROCHDALE
2X
17:00 EL1 MK DONS
LEYTON ORIENT
1
17:00 EL1 OLDHAM
CHESTERFIELD
2X
17:00 EL1 SHEFFIELD UTD
BRADFORD
1
17:00 EL1 SWINDON TOWN
YEOVIL
1
17:00 EL2 ACCRINGTON
STEVENAGE
2X
17:00 EL2 WIMBLEDON
WYCOMBE
2X
17:00 EL2 CAMBRIDGE UNITED
MANSFIELD
1X
17:00 EL2 CARLISLE
PLYMOUTH
2X
17:00 EL2 EXETER
SOUTHEND
2X
17:00 EL2 LUTON
HARTLEPOOL
1
17:00 EL2 MORECAMBE
BURTON ALBION
2X
17:00 EL2 NEWPORT COUNTY
DAGENHAM & RED.
1X
17:00 EL2 NORTHAMPTON
CHELTENHAM
1
17:00 EL2 PORTSMOUTH
BURY
2X
17:00 EL2 SHREWSBURY
YORK
1
17:00 EL2 TRANMERE
OXFORD UNITED
2X
17:00 D1 SZOMBATHELYI
FERENCVAROSI
2X
17:00 PR ABERDEEN
DUNDEE UTD
1X
17:00 D1 DONJI SREM PECINCI
OFK BEOGRAD
2X
17:00 D1 VOZDOVAC
CRVENA ZVEZDA
2
17:00 D1 NAPREDAK
SPARTAK ZLA. VODA
1X
17:00 D1 NOVI PAZAR
VOJVODINA
1X
17:00 D1 RAD
RADNICKI 1923
1
17:00 D1 DOMZALE
GORICA
1
17:00 PD BARCELONA
VALENCIA
1X
17:00 SD GIRONA
LEGANES
1
17:00 ASV GEFLE
HALMSTAD
1
17:00 PR ILLICHOVETS
METALURG DONETSK
2X
17:15 SL SKODA XANTHI
ERGOTELIS
1
17:30 D1 SPORT PODBREZOVA
DUKLA B. BYSTRICA
1X
18:00 D1 HAJDUK SPLIT
RIJEKA
1X
18:00 D1 BANIK OSTRAVA
SLOVACKO
1X
18:00 D1 CESKE BUDEJOVICE
BOHEMIANS 1905
2X
18:00 D1 DUKLA PRAHA
JABLONEC
2X
18:00 D1 SLAVIA PRAHA
VYSOCINA JIHLAVA
1X
18:00 L1 NICE
PARIS SAINT GERMAIN
2
18:00 L1 VIITORUL
ASTRA GIURGIU
2X
18:45 SL SION
BASEL
2
19:00 PO MECHELEN
GENK
2X
19:00 A SAMPDORIA
CESENA
1
19:00 TIP ROSENBORG
STROMSGODSET
1
19:00 D1 JAGIELLONIA
PIAST GLIWICE
1
19:00 PR RUBIN
URAL
1X
19:00 PD LA CORUNA
ATLETICO MADRID
2
19:00 SD SPORTING GIJON
ALAVES
1X
19:15 SD PONFERRADINA
OSASUNA
1
19:20 SF READING
ARSENAL
2
19:30 BL ADMIRA WACKER
ALTACH
2X
19:30 BL RED BULL SALZBURG
WIENER NEUSTADT
1
19:30 BL STURM GRAZ
GRODIG
1X
19:30 PR CHELSEA
MANCHESTER UTD
1X
19:30 BL AUGSBURG
STUTTGART
1
19:30 SL A.O.K. KERKYRA
PAOK
2X
19:30 D1 DEBRECENI
PAKS
1X
19:30 D1 DUNAUJVAROS PASE
PUSKAS ACADEMY
2
19:30 D1 PECSI
BUDAPEST HONVED
1X
19:30 ERD AZ ALKMAAR
ADO DEN HAAG
1
19:30 D1 CUKARICKI
RADNICKI NIS
1
19:30 PR ZARYA LUGANSK
SHAKHTER DONETSK
2
20:00 D1 ISTRA 1961
SPLIT
1X
20:00 PL BELENENSES
BENFICA
2
20:00 PL PORTO
ACADEMICA
1
20:00 D1 BORAC CACAK
JAGODINA
1X
20:00 D1 DUNAJSKA STREDA
KOSICE
1X
20:00 D1 VION ZL. MORAVCE
SENICA
1X
20:00 D1 SLOVAN BRATISLAVA
RUZOMBEROK
1X
20:30 L1 GAZ METAN MEDIAS
PETROLUL PLOIESTI
2
20:45 ERD PSV
HEERENVEEN
1
20:45 ERD VITESSE
DORDRECHT
1
21:00 PO MOUSCRON
LOKEREN
2X
21:00 PO OOSTENDE
WESTERLO
1X
21:00 PO ZULTE-WAREGEM
WAASLAND-BEVEREN
1X
21:00 L1 BASTIA
REIMS
1X
21:00 L1 GUINGAMP
EVIAN
1X
21:00 L1 LORIENT
TOULOUSE
1X
21:00 L1 METZ
LENS
1
21:00 L1 MONACO
RENNES
1
21:00 D1 LUKA KOPER
RADOMLJE
1X
21:00 D1 ZAVRC
CELJE
2X
21:00 PD REAL MADRID
MALAGA
1
21:00 SD MIRANDES
LAS PALMAS
2X
21:00 SL ZURICH
ST. GALLEN
1X
21:05 D1 RUDAR VELENJE
MARIBOR
2
21:15 D1 SLOVAN LIBEREC
SPARTA PRAHA
2
21:45 A JUVENTUS
LAZIO
1X
21:45 ERD WILLEM II
GRONINGEN
1X
22:10 PD SARMIENTO JUNIN
ARSENAL SARANDI
1
22:30 SD ALBACETE
RECREATIVO HUELVA
1X
22:30 SD RACING SANTANDER
LUGO
1X
23:00 PD ATHLETIC B
GETAFE
1

Коментирайте прогнозите сега

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Футболни прогнози за деня, сигурни мачове прогнозирани от типстъри с висока успеваемост. Сигурни футболни прогнози от специалисти и колонки всеки ден.

Prognozi365


Безплатни футболни прогнози